Wyświetleń:

Aktualności

Dodano: 22 maja 2018

W najbliższy piątek, 25 maja 2018 roku w ramach projektu "Na Szewskiej 2018" - grupa wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, organizujemy zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych oraz ich koleżanek i kolegów. Nad dziećmi czuwać będą dwie oddane animatorki. W ramach zajęć: gry i zabawy (planszowe, logiczne i komputerowe). Zapraszamy od godz. 16:00! ul. Szewska 66/67a

Dodano: 22 maja 2018

Dziś w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami ich najbliższych, zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Kamilą Kołakowską i szefem firmy Orto-Mid, Danielem Miłkowskim. Jego celem było omówienie programu "Aktywny samorząd", w ramach którego osoby z niepełnosprawnościami mogą starać się o oprzyrządowanie do samochodu, zakup sprzętu związanego z rehabilitacją społeczną czy dofinansowanie nauki. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, co raduje również nas. Dziękujemy za obecność i zapraszamy w każdy wtorek (15:30-19:30) i piątek (16:00-20:00), przez cały okrągły rok!!!

Więcej informacji: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 21 maja 2018

W niedzielę (27 maja) wybieramy się do naszych przyjaciół do Legnicy, by obejrzeć mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice, na którym będziemy świętować historyczny awans Miedzianki do ekstraklasy! Rozpoczynamy zapisy według zasady - kto pierwszy ten lepszy! Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 25 zł od osoby (dla członka KKN) i 30 zł (dla pozostałych). Oferujemy: przejazd na mecz i z powrotem oraz bilet wstępu.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzony zostanie zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

Wyjazd o godz. 10:30, zbiórka na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej.

Mecz o godz. 12:45. Powrót po zakończeniu meczu.

Dodano: 20 maja 2018

We wtorek 22 maja 2018 r. w ramach spotkania grupy wsparcia "Na Szewskiej" odbędzie się spotkanie dot. realizacji programu "Aktywny samorząd". Gościem będzie Kamila Kołakowska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się w jaki sposób otrzymać dotacje na zakup sprzętu, naprawę wózka, itp., jak prawidłowo wypełnić wniosek i jakie dokumenty należy przygotować. Początek spotkania o godz. 16:30, ale na świetlicę zapraszamy już od 15:30.

Grupa środowiskowego wsparcia spotyka się w każdy wtorek (godz. 15:30-19:30) i piątek (godz. 16:00-20:00) w świetlicy przy ul. Szewskiej 66/67A.

Więcej informacji: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 18 maja 2018

Przy porannej kawie zachęcamy do obejrzenia 14. odcinka magazynu "#TylkoŚląsk" produkowanego przez SLASKnet. Gościem Krzysztofa Banasika i Kamila Kulety był prezes Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Paweł Parus.

Rozmowa m.in.:
 • dyskusji w PZPN o potrzebach kibiców niepełnosprawnych (Federacja Kibiców Niepełnosprawnych - FKN i prezes Michał Fitas)
 • rekordowej akcji #ŚląskBezBarier wraz WKS Śląsk Wrocław SA i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu (Andrzej Mańkowski)
 • meczach Śląsk-Piast i Arka-Śląsk

https://www.youtube.com/watch?v=04j3oxBmBMA.

Dodano: 17 maja 2018

Uprzejmie prosimy Was o wypełnienie ankiety, która może pomóc w przystosowaniu środowiska życia osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Poniżej szczegółowe informacje.
------------------------------

Jestem studentem 3 roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzę badania do pracy licencjackiej, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie załączonej ankiety w celu uzyskania odpowiedzi i możliwości przeprowadzenia dokładniejszych badań. Tematycznie ankieta skierowana jest do osób po całkowitym uszkodzeniu rdzenia kręgowego, jednak mogą ją wypełnić również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, które doznały niepełnosprawności z innego powodu. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPrRQkpzRVsc20QYXMCw14A8UOEi40pu5JIre7U_WG35e4PA/viewform.

Dodano: 15 maja 2018

Informujemy, że wyjątkowo dziś (wtorek) Świetlica "Na Szewskiej" będzie nieczynna.

Dodano: 14 maja 2018

Fundacja Aleja Gwiazd zaprasza 19 maja 2018 do Spodka na wielkie święto siatkówki: reprezentacja Polski ok. godz.18.00 rozegra w Spodku oficjalny mecz towarzyski z reprezentacją Kanady.

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd na to spotkanie. Rozpoczynamy zapisy. Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 60 zł od osoby (dla członków KKN) i 70 zł (dla pozostałych).
W cenie: przejazd na mecz i z powrotem oraz bilet wstępu.

Zapisy poprzez e-mail wyjazdy@kkn.wroclaw.pl lub w drodze wyjątku telefonicznie 602 117 043. Ilość miejsc ograniczona! Jedziemy dwoma busami, mamy 16 miejsc.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku.

Bilet na mecz dedykowany jest dla osoby na wózku i opiekuna, ale postaramy się tak to poukładać, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Planujemy wyjazd z Wrocławia około godz. 11-tej.

W programie między innymi:
odsłonięcie tablic z odciskami dłoni w Alei Gwiazd Siatkówki - 14.30 - 15.30 - w 2018r tablice z odciskami dłoni w Katowickiej Alei Gwiazd Siatko´wki odsłonią:
 • trener Mistrzów Świata 2014 - Stephane Antiga,
 • Mistrzowie Świata - Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Rafał Buszek, Dawid Konarski, Fabian Drzyzga
 • najlepszy siatkarski duet djsko-spikerski w Polsce - Kułaga i Magiera
 • pamiątkowa tablica z okazji rocznicy 90 - lat polskiej siatkówki

Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie: https://abilet.pl/impreza/aleja-gwiazd-siatkowki-2018-4391.

Dodano: 10 maja 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich kibiców oraz pasjonatów sportu na kolejne spotkanie z cyklu "Przepis na futbol", w ramach którego odkryjecie tajemnice piłki nożnej oraz poznacie ciekawostki ze świata sportu.

W najbliższy piątek, 11 maja będziemy mieli przyjemność gościć na Szewskiej Jarosława Szandrocho, fizjoterapeutę WKS Śląsk Wrocław, który z klubem przebył drogę od III ligi do Mistrzostwa Polski. Swoją przygodę z WKS-em rozpoczął w 1995 roku i jest jego ważną częścią po dziś dzień. Nie mamy wątpliwości, że Jarek herb Śląska ma wyryty w sercu, a na status Legendy zapracował misją, którą spełnia w Śląsku już od ponad 20 lat!

Spotkanie odbędzie się przy ulicy Szewskiej 66/67a o godzinie 18.

Podczas spotkania rozlosujemy bon o wartości 100 zł do wykorzystania w oficjalnym sklepie WKS Śląsk Wrocław SA.

Równocześnie przypominamy, że kontynuujemy akcję zbierania pieczątek. Każdy z Was podczas spotkania otrzyma imienną kartę uczestnika. Ci, którzy już ją posiadają mają teraz okazję do zdobycia kolejnej pieczątki. Za obecność dostaniecie jedną pieczątkę, przy uzbieranych 6-ciu otrzymacie nagrodę niespodziankę!

Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 6 maja 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na wtorkowy mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (godz. 20:30) mogą go odebrać:
 • we wtorek, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-18)
 • we wtorek pod stadionem w godz. 19:30-20:00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 20:00 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 20:00 przepadną!

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 30 kwietnia 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. Rozpocznie się on we wtorek 8 maja 2018 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - poniedziałek (07.05) w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 27 kwietnia 2018

5 maja obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Aby podkreślić w sposób szczególny fakt uczestnictwa osób niepełnosprawnych w meczach piłkarskich w Polsce oraz zachęcić kolejne osoby do wyjścia z domu wraz z Federacją Kibiców Niepełnosprawnych organizujemy dzień "Śląsk Bez Barier" #ŚląskBezBarier w ramach ogólnopolskiej akcji "Tydzień Bez Barier".

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych, WKS Śląsk Wrocław i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu w ramach "Tygodnia Bez Barier" zapraszają na historyczne wydarzenie. Wspólnie z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, domami opieki i dolnośląskim środowiskiem osób z niepełnosprawnościami spróbujemy pobić nieoficjalny rekord świata w ilości kibiców niepełnosprawnych na meczu piłki nożnej.

Termin: 12 maja 2018 (sobota), godz. 15:30, Stadion Wrocław.

Zachęcamy fundacje, stowarzyszenia, ośrodki wspierające niepełnosprawnych oraz indywidualne osoby do bycia tego dnia z nami i wzięcia udziały w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Informacje o wydarzeniu: tel.: 792 93 00 94, 603 765 771.

Bilety: wstęp za darmo! - na podstawie darmowego biletu dla osoby z niepełnosprawnością i ewentualnego opiekuna - aby go otrzymać należy wysłać swoje dane (imię, nazwisko i PESEL) na adres: bilety@kkn.wroclaw.pl. Zapisy do czwartku 10 maja do godz. 8:00. Zachęcamy jednak, by zapisywać się jak najszybciej!

Zbiorcze listy (osób z niepełnosprawnością i ewentualnych opiekunów - zalecany format Excel) muszą zawierać: imię i nazwisko, numer PESEL oraz krótką informację o niepełnosprawności (np. wózek, wzrok, intelektualna).

UWAGA! Dane te wykorzystywane są tylko po to, by przygotować miejsce adekwatne do niepełnosprawności. Numer PESEL wymagany jest do wystawienia biletu zgodnie z ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych.

Organizacje, w których szeregach będzie min. 30 osób z niepełnosprawnością będą miały możliwość prezentacji swojego logo na telebimie podczas meczu!

Kilka praktycznych porad:
 • zaleca się przyjechać co najmniej godzinę przed meczem (nie później niż 14:30),
 • wejście na stadion możliwe jest za okazaniem biletu z numerem PESEL oraz dokumentu tożsamości,
 • darmowy parking od strony ul. Królewieckiej,
 • Fundacja Katarynka zapewnia audiodeskrypcję na częstotliwości 97,00FM.
Dodano: 25 kwietnia 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na poniedziałkowy mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (godz. 18:00) mogą go odebrać:
 • w piątek, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-18)
 • w poniedziałek pod stadionem w godz. 17:00-17:30 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 17:30 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 17:30 przepadną!

Dodano: 20 kwietnia 2018

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd Legnicy na mecz Miedź Legnica - Ruch Chorzów, który rozpocznie się w sobotę, 28 kwietnia o godz. 15:00. Rozpoczynamy zapisy!

Koszt uczestnictwa w wyjeździe razem w biletem wyniesie: 25 zł od osoby (dla członków KKN) i 35 zł (dla pozostałych).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają członkowie KKN, do których ta informacja jest wysyłana w pierwszej kolejności.

Zbiórka w sobotę, 28 kwietnia o godz. 12:30 na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043;

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

 

 

Dodano: 17 kwietnia 2018

W sobotę zapowiada się piękna, słoneczna pogoda, i chcemy wybrać się do Oleśnicy na mecz IV ligi Pogoń Oleśnica - Śląsk II Wrocław.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe: bezpłatny dla członków KKN, 10 zł dla pozostałych.

Zbiórka w sobotę, 21 kwietnia o godz. 14:30 na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej.

Kto pierwszy, ten lepszy!!! Mamy tylko kilka miejsc.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043.

Dodano: 17 kwietnia 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. Rozpocznie się on w poniedziałek 30 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (27.04) w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 12 kwietnia 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (godz. 18:00) mogą go odebrać:
 • w piątek (13 kwietnia), w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-18)
 • w niedzielę (15 kwietnia) pod stadionem w godz. 17:00-17:30 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 17:30 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 17:30 przepadną!

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 9 kwietnia 2018

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza członków KKN na charytatywny koncert Moniki Kuszyńskiej, który odbędzie się w piątek, 13 kwietnia o godz. 18:00 kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak wypada, by każdy wrzucił coś do puszek zbierających na miejscu lub kupił jakieś drobiazgi przygotowane przez podopiecznych MSPDiON.

Koszt wyjazdu: 25 zł/osoby.

Zbiórka o godz. 16:00 na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej.

Kto pierwszy, ten lepszy!!! Mamy tylko 8 miejsc + kierowca.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl.

Więcej informacji o tym wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/559796551048590/.

Dodano: 9 kwietnia 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz. Rozpocznie się on w niedzielę 15 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (13.04) w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 4 kwietnia 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce (godz. 18:00) mogą go odebrać:
 • w piątek, 6 kwietnia, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-18)
 • w sobotę, 7 kwietnia pod stadionem w godz. 17:00-17:30 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 17:30 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 17:30 przepadną! Kontakt: 792 93 00 94.

Dodano: 29 marca 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce. Rozpocznie się on w sobotę 7 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (06.04) w godz. 13:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 29 marca 2018

Dodano: 23 marca 2018

Informujemy, że wyjątkowo w piątek, 23 marca i we wtorek, 27 marca Świetlica "Na Szewskiej" będzie nieczynna.

Dodano: 15 marca 2018

Stowarzyszenie KKN organizuje wyjazd do Chorzowa na mecz towarzyski Polska - Korea Płd, który rozpocznie się 27 marca (wtorek) o godz. 20:45 na legendarnym Stadionie Śląskim.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie:
100 zł od osoby dla członków KKN (50 zł bilet + 50 zł transport),
120 zł dla pozostałych.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają członkowie KKN, którzy opłacili składkę członkowską za 2018 r.

Wyjazd z Wrocławia o godz. 15:30.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl.

Dodano: 15 marca 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock (godz. 15:30) mogą go odebrać:
 • jutro, tj. w piątek, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-19)
 • w niedzielę pod stadionem w godz. 14:30-15:00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 15:00 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 15:00 przepadną!

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 8 marca 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Rozpocznie się on w niedzielę 18 marca 2018 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (16.03) w godz. 13:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 8 marca 2018

Informujemy, że wyjątkowo w piątek 9 marca Świetlica "Na Szewskiej" będzie nieczynna.

Zapraszamy już we wtorek 13 marca w godz. 14-18.

Dodano: 5 marca 2018

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd do Krakowa na mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, który rozpocznie się w piątek, 9 marca o godz. 20:30. Rozpoczynamy zapisy!

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 90 zł od osoby (dla członków KKN) i 100 zł (dla pozostałych).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają członkowie KKN.

Harmonogram wyjazdu:
 • Godz. 16:00 - zbiórka na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej (nie mamy możliwości dowozu na miejsce zbiórki, jedziemy transportem wynajętym)
 • Godz. 20:30 - początek meczu
 • Około 23:00 - wyruszamy z Krakowa
 • Około 3:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie.

Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska.

Dodano: 1 marca 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (godz. 15:30) mogą go odebrać:
 • jutro, tj. w piątek, w godz. 13:00-18:30 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-19)
 • w sobotę pod stadionem w godz. 14:30-15:00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 15:00 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 15:00 przepadną!

Dodano: 23 lutego 2018

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd do Poznania na mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław, który rozpocznie się w środę, 28 lutego o godz. 20:30. Rozpoczynamy zapisy na tą eskapadę!

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 70 zł od osoby (dla członków KKN) i 80 zł (dla pozostałych) +ewentualnie bilet - czekamy na potwierdzenie.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają członkowie KKN, do których ta informacja jest wysyłana w pierwszej kolejności.

Harmonogram wyjazdu:
 • Godz. 17:00 - zbiórka na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej (nie mamy możliwości dowozu na miejsce zbiórki, jedziemy transportem wynajętym)
 • Godz. 20:30 - początek meczu
 • Około 23:00 - wyruszamy z Poznania
 • Około 2:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie.

Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska.

Dodano: 21 lutego 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz. Rozpocznie się on w sobotę 3 marca 2018 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (02.03) w godz. 13:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 21 lutego 2018

Informujemy, że wyjątkowo w piątek 23 lutego oraz we wtorek 27 lutego Świetlica "Na Szewskiej" będzie nieczynna.

Zapraszamy już w piątek 2 marca w godz. 14-18.

Dodano: 20 lutego 2018

Cisi Pracownicy Krzyża i Polski Związek Bocci zapraszają do obejrzenia filmu autorstwa Piotra i Kacpra Krzemińskich (http://www.focusfilm.pro) promującego BOCCIĘ W POLSCE. Film: https://youtu.be/hrfq4Eur48E.

Pod koniec ubiegłego roku w Głogowie odbył się Finał Mistrzostw Polski w Bocci. Zakończył on całoroczną rywalizację w ramach Polskiej Ligi Bocci. Wzięło w nim udział blisko 80 niepełnosprawnych zawodników z całego kraju. Finał wyłonił mistrzów w pięciu klasach sportowych od BC1 do BC5. W inauguracji dwudniowych zawodów, które odbywały się na hali im. Ryszarda Matuszaka, wzięli udział m. in.: Zastępca Prezesa Zarządu PFRON -Tomasz Maruszewski i Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego - Tadeusz Samborski.

Dodano: 20 lutego 2018

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne, które odbędą się w dniach 23-25 lutego 2018 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Osoby niepełnosprawne są zwolnione z opłat za wejście na targi.

W piątek od godz. 11:00 Stanisław Francuz promować będzie turystykę bez barier na Dolnym Śląsku i najnowszy przewodni "Polska bez barier - 500 tras dla osób niepełnosprawnych". Gorąco polecamy ten panel! W trakcie spotkania będą rozdawane przewodniki w wersji drukowanej, multimedialnej na DVD, mapy oraz informacja jak pobrać przewodnik w formie aplikacji na telefon.

 

 

Dodano: 20 lutego 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich kibiców oraz pasjonatów sportu na kolejne spotkanie z cyklu "Przepis na futbol", w ramach którego odkryjecie tajemnice piłki nożnej oraz poznacie ciekawostki ze świata sportu.

W najbliższy piątek, 23 lutego będziemy mieli przyjemność gościć na Szewskiej Kamila Dankowskiego, obrońcę Trójkolorowych, a także regularnego kadrowicza młodzieżowej reprezentacji Polski. W ubiegłym roku Kamil został wykluczony z gry po zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie. Po długiej rehabilitacji powrócił do treningów, by znów walczyć o miejsce w meczowym składzie. Perspektywiczny zawodnik, od czasów juniorskich związany z klubem przy Oporowskiej.

Zawsze uśmiechnięty Kamil na pewno z chęcią odpowie na nurtujące Was pytania!

Spotkanie odbędzie się piątek, 23 lutego przy ulicy Szewskiej 66/67a o godzinie 18:00.

Dodano: 19 lutego 2018

Odbiór biletów na mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze wyjątkowo możliwy będzie w inne dni niż zwykle.

UWAGA! Zapisy kończą się jutro tj. wtorek o godz. 13:00! Po tym terminie nie będzie możliwe już otrzymanie biletu na niedzielny mecz.

Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (godz. 15:30) mogą go odebrać:
 • jutro, tj. we wtorek, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-18)
 • w środę, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w niedzielę pod stadionem w godz. 14:30-15:00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 15:00 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 15:00 przepadną! Kontakt (wyjątkowo): 604-785-410.

Dodano: 14 lutego 2018

Informujemy, że w piątek 16 lutego Świetlica "Na Szewskiej" będzie wyjątkowo nieczynna.

Zapraszamy już we wtorek 20 lutego w godz. 14-18.

Dodano: 6 lutego 2018

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd do Warszawy na mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, który rozpocznie się w piątek, 16 lutego o godz. 20:30. Rozpoczynamy zapisy na tą eskapadę!

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 90 zł od osoby (dla członków KKN) i 100 zł (dla pozostałych). Bilety prawdopodobnie za darmo - czekamy na potwierdzenie.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają członkowie KKN, do których ta informacja jest wysyłana w pierwszej kolejności.

Uprzejmie prosimy aby ewentualny obiad zaplanować przed wyjazdem, gdyż po drodze nie będziemy mieli na niego czasu. Proponujemy zabranie ze sobą kanapek itp.

Harmonogram:
 • 15:00 - wyjazd z Wrocławia;
 • 20:30 - początek meczu;
 • 22:30 - wyruszamy z Warszawy;
 • 2:30-3:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzony zostanie zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

Osoby mające problem z poruszaniem się, potrzebujące pomocy w dotarciu na miejsce zbiórki, proszone są o zgłoszenie tego.

W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Dodano: 4 lutego 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte. Dotyczy to każdego.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze. Rozpocznie się on w niedzielę 25 lutego 2018 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2017 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - środa (21.02) w godz. 13:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 25 stycznia 2018

Stowarzyszenie Niepokonani ma przyjemność zaprosić Was na pierwsze spotkanie z cyklu "Co Ty Wiesz o Sporcie Paraolimpijskim?!". Odbędzie się ono w piątek (2 lutego), o godzinie 18:00. Gościć nas będzie sala konferencyjna Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych 3 SEKTOR, które znajduje się w zajezdni, przy ul. Legnickiej 65.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/173323763280518/.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfs3i6B70fYjQYpsnEUKjiMdEel7M_B3kY5b3VwrTpAhXZLmQ/viewform.

Jednym z głównych celów Niepokonanych jest krzewienie idei i promocja sportu paraolimpijskiego w społeczeństwie. Chcąc realizować ten cel jak najlepiej, organizujemy cykl spotkań z udziałem mistrzów sportu osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli środowiska, którzy odkryją przed Wami tajniki swoich dyscyplin. Umożliwi to Wam dokładne zrozumienie tego, jak wygląda rywalizacja wśród zawodników niepełnosprawnych, na czym opiera się system klasyfikacji, a także, czego brakuje nam jeszcze by dogonić w tych kwestiach resztę świata.

Dzięki temu, że spotkania poprowadzą praktycy sportu, nie będą one kolejną, nudną, przegadaną prelekcją pełną niezrozumiałych szczegółów technicznych. Będziemy opowiadać w sposób prosty, tak aby sporty paraolimpijskie stały się dla Was otwartą księgą, po którą, mamy nadzieję, będziecie sięgać jak najczęściej śledząc rywalizację. W zanadrzu mamy dla Was przygotowaną masę anegdot i historii ze sportu "od kuchni", niedostępnych dla każdego kibica.

Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło jednej z najpopularniejszych dyscyplin wśród sportów osób z niepełnosprawnościami - pływania.

Po więcej zapraszamy na nasza stronę: www.niepokonani.org.pl.

Prosimy o wysyłanie e-maila z deklaracją chęci wzięcia udziału w spotkaniu na adres: biuro@niepokonani.org.pl.

Zapraszamy! Mamy nadzieję, że zjawicie się, jak najliczniej.

Dodano: 16 stycznia 2018

Zachęcamy do obejrzenia relacji Dolnośląskiej Telewizji Internetowej z wyjazdu delegacji Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych na X Pielgrzymkę Kibiców na Jasną Górę. https://www.youtube.com/watch?v=l5IqiQQSxz8c

Dodano: 15 stycznia 2018

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału Dolnośląskiej Telewizji Internetowej. Zachęcamy do subskrypcji kanału DTI.

W grudniu 2017 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala jubileuszowej, 15. edycji konkursu "Człowiek bez barier 2017" organizowanego przez Stowarzyszenie Integracja. W uroczystości udział wzięła małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Dobrego odbioru: https://youtu.be/JDIcLeEe3kA.

 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • kampanie informacyjne i konferencje
 • aktywizacja społeczno-zawodowa
 • warsztaty i spotkania w szkołach
 • promocja turystyki edukacyjnej bez barier
 • szkolenia dla wolontariuszy i asystentów
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • promowanie pozytywnych wzorców kibicowania
 • wycieczki dla dzieci
 • przełamywanie barier

Dołącz do nas

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Partnerzy