Wyświetleń:

Archiwum aktualności 2015

Dodano: 28 grudnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin, który rozpocznie się 3 stycznia (niedziela) o godz. 20:00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do piątku (01.01) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 21 grudnia 2015

Dodano: 21 grudnia 2015

Wrocławska Wigilia to świetna okazja by podzielić się swoim dobrem z innymi. Upiecz ciasto i przekaż je potrzebującym we wtorek 22 grudnia od godz. 11:00 na Placu Nowy Targ.

Szczegóły na stronie: http://wroclaw.caritas.pl/Wydarzenie/999/Wroclawska-Wigilia

Dodano: 20 grudnia 2015

80 osób uczestniczyło w sobotnim Spotkaniu Wigilijnym Klubu Kibiców Niepełnosprawnych, które zgodnie z tradycją odbyło się w budynku Śląska przy ul. Oporowskiej 62. Poza członkami Stowarzyszenia obecni byli także zaproszeni goście. Wigilię rozpoczął Paweł Parus - szef KKN, który w kilku zdaniach odniósł się do tradycji przedświątecznych spotkań naszej organizacji. Życzenia na forum złożyli także: Radosław Bąk (nowy szef marketingu Śląska), Andrzej Mańkowski (wicedyrektor MOPS), Bartłomiej Skrzyński (rzecznik Wrocławia ds. ON) oraz Ojciec Rafał z parafii pw. św, Karola Boromeusza.

Po oficjalnych przemowach i poświęceniu opłatków wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę. Następnie nadszedł czas składania życzeń. Po nich można było zacząć ucztę. Na pierwszy ogień poszedł barszcz z uszkami. Na stołach można było także znaleźć pierogi, sałatki, ciasto i rozmaite przegryzki. Rozkoszom kulinarnym towarzyszyło permanentne kolędowanie, w które włączył się m.in. Radek Bąk, znany także ze sceny muzycznej. Po godz. 20-tej do biesiady dołączyli piłkarze Śląska: Mariusz Pawełek, Mariusz Pawelec, Tom Hateley i Michał Bartkowiak. Zawodnicy opowiedzieli o swoich planach świątecznych. Złożyli też wszystkim zgromadzonym życzenia. Tym samym oficjalna część dobiegła końca. Zaczęła się natomiast biesiada, która trwała do 4-tej nad ranem. Kolejna Wigilia KKN przeszła do historii. Przed nami święta, a po nich Sylwester KKN i karnawał. Będzie się działo!

Serdeczne podziękowania dla Agaty Pokrzepy za koordynację przygotowań i ekipy, która jej pomagała. Ukłony dla naszego bandu kolędowego - Piotra Koczerżuka i Jarka Parusa. Podziękowania ślemy Rysiowi Lubeckiemu - za dokumentacje fotograficzną. Dziękujemy Śląskowi za bezpłatne użyczenie sali. I choć na końcu, to przede wszystkim dziękujemy Wam - za to, że byliście i stworzyliście niesamowitą atmosferę.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii na naszej stronie:
http://kkn.wroclaw.pl/foto277wigilia.html

Dodano: 15 grudnia 2015

W imieniu Fundacji Katarynka zapraszamy na kolejne wydarzenie! POKAZ filmu SELMA (2014) z Audiodeskrypcją i Napisami.

Niedziela, 20.12.2015 r. godzina 16:00.

Kino Nowe Horyzonty ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 Wrocław.

Bilety: 6 zł/ osobę.

Dofinansowano ze środków: Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016, Gmina Wrocław.

Partnerzy: Kino Nowe Horyzonty, Fundacja Kultury bez Barier.

REZERWACJE BILETÓW: fundacja.katarynka@gmail.com lub Kino Nowe Horyzonty.

Na miejscu dostępne będą odbiorniki do audiodeskrypcji. Mozna też przynieść własny telefon z radiem i słuchawkami.

Radio prosimy ustawić na częstotliwość 97 Fm.

Dodano: 14 grudnia 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na środowy mecz Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz mogą go odebrać:
 • JUTRO, czyli we wtorek, w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w środę pod stadionem w godz. 19.00-19.30 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną)

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował lub nie może przyjść - ZGŁOŚCIE TO.

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

Dodano: 11 grudnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia, który rozpocznie się 21 grudnia (poniedziałek) o godz. 20:30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do soboty (19.12) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 9 grudnia 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na piątkowy mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna mogą go odebrać:
 • JUTRO, czyli w czwartek, w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w piątek (dzień meczu) w godz. 14-16 (ZMIANA!) przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w piątek pod stadionem w godz. 17.00-17.30 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną)

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował lub nie może przyjść - ZGŁOŚCIE TO.

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

Dodano: 9 grudnia 2015

Zachęcamy do obejrzenia kilku materiałów filmowych związanych w jakiś sposób z naszym Stowarzyszeniem.

Najnowszego magazynu "Piłka na okrągło", w którym dyskutujemy, paradoksalnie, nie tylko o piłce nożnej:
http://www.sportowywroclaw.eu/pilka-na-okraglo/pilka-na-okraglo-odc-18-pawel-parus/

Materiału o Wydziale ds. Osób Niepełnosprawnych, który od wielu lat wspiera nasze projekty:
https://www.youtube.com/watch?v=D1LCkiDzyvg

Miłego odbioru :)

Dodano: 7 grudnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz (Puchar Polski). Rozpocznie się on w środę 16 grudnia 2015 roku we Wrocławiu o godz. 20:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - wtorek (15.12) w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94.

Dodano: 7 grudnia 2015

Drezdeński Striezelmarkt to jeden z najstarszych i największych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych, którego nazwa pochodzi od Strietzel, czyli słynnej oryginalnej strucli bożonarodzeniowej. Na gości czekają atrakcje: domek Pflaumentoffela, czyli ludzika wykonanego z suszonych śliwek, domek z pierników, dom bajek, świąteczna piekarnia, skrzacie kino, teatr lalek przy kalendarzu adwentowym oraz wybór piernikowej księżniczki. Prawdziwą ucztę dla oczu i uszu stanowią liczne bożonarodzeniowe występy muzyczne i taneczne.

Wczuwając się w bożonarodzeniowy klimat KKN organizuje ostatnią w tym roku wycieczkę turystyczną - właśnie do Drezna. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do stolicy Saksonii zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 13 grudnia 2015 roku.

Rekrutacja na wycieczkę do potrwa do wyczerpania miejsc. Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich ich wystarczy. Prosimy więc o wyrozumiałość! Prosimy też o szybkie zgłoszenie. Kto pierwszy ten lepszy!

Uwaga! Wycieczka dedykowana jest osobom pełnoletnim.

Wycieczka ta wchodzi w skład tegorocznej edycji projektu "Na Szlaku 2015", który jest dofinansowany przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Zapewniamy:
 • wygodny transport, w tym powrót pod drzwi,
 • posiłek po drodze typu fast food - KFC lub McDonald,
 • świąteczny nastrój,
 • doborowe towarzystwo,
 • niezapomniane emocje.

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Prosimy nie zwlekać z zapisami - tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w czwartek poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i ewentualnie o braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:30. Powrót planowany jest w okolicach godz. 23.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Dodano: 5 grudnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza, który rozpocznie się 11 grudnia (piątek) o godz. 20:30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do środy (9.12) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 2 grudnia 2015

To już powoli tradycja - KKN znów organizuje dużą imprezę Sylwestrową!

Mamy już zarezerwowaną salę i rozpoczynamy zapisy na zabawę Sylwestrową 2015/2016. Prosimy - nie zwlekajcie z decyzją - to ułatwi nam organizację i płatności.

Sylwester będzie dla wszystkich chętnych. Śmiało możecie zabrać znajomych lub kogoś z rodziny! To nie jest impreza tylko dla KKN, może przyjść każdy.

Szczegóły:
 • Koszt: 50 zł / osoba
 • Miejsc: 50

Gdzie? Tam gdzie rok temu! Tratwa (Legnicka 65) - teren Skateparku i Sektora 3 - tuż obok znanej nam stacji BP. Sala dostępna, ok. 140m2, ogrzewana, z małym zapleczem kuchennym.

Alkohol we własnym zakresie! (od nas pojawią się szampany).

Jedzenie - pojawią się od nas przekąski i coś na ciepło, jednak starym zwyczajem prosimy o wzięcie czegoś od siebie.

Zgłoszenia i wpłaty:
e-mail: michalfitas@gmail.com lub tel.: 792 93 00 94.
Wpłata = zapis
Najlepszy sposób wpłat: (konto robocze)
06 1560 0013 2546 2050 2986 0002
Myśliwska 1/3
50-241 Wrocław
Michał Fitas
Lub gotówka na Szewskiej.

Dodano: 2 grudnia 2015

Chciałabym serdecznie zaprosić Was na próbę do Ceremonii Otwarcia ESK, którą planujemy na 03.12.2015 na godzinę 18:00 we WPT NOWA SIÓDEMKA przy ul. Fabrycznej 16. mapa dojazdu: http://nowa7.pl/pl/kontakt/

Potrzebuję jak najwięcej osób poruszających się na wózkach. W miarę możliwości proszę o potwierdzenie obecności.
e-mail: martyna.mucha@wp.pl
telefon: 501 528 290.

Liczę na Was!
Dyrektor KKN ds. Kultury
Martyna Mucha

Dodano: 1 grudnia 2015

Zachęcamy do odwiedzania kanału Ostoja TV - jedynej dolnośląskiej telewizji dedykowanej działaniom na rzecz osób niepełnosprawnych. https://www.youtube.com/channel/UChi9QffRFEuRjPnp5-6bIpA

Dodano: 30 listopada 2015

KKN organizuje wyjazd na mecz zgodowy Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (06.06.2015, niedziela). Środki projektowe się skończyły, my jednak nie przestajemy jeździć!

Koszt wyjazdu wraz z biletem wyniesie 100 zł.

Zapisy - michalfitas@gmail.com lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94.

Harmonogram:
 • 5:00 - wyjazd z Wrocławia;
 • 13:00 - obiad przy plaży;
 • 14:30 - ruszamy na Stadion;
 • 15:30 - rozpoczęcie meczu;
 • 1:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.

Tym razem obiad we własnym zakresie.

Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Proszę się śpieszyć! Zapisy potrwają do środy do godz. 20:00, ale nie jest wykluczone, że miejsca skończą się szybciej!

O kwalifikacji lub braku miejsc poinformujemy niezwłocznie po zamknięciu listy uczestników wyjazdu.

Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska.

Dodano: 30 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna. Rozpocznie się on w piątek 11 grudnia 2015 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (10.12) w godz. 12-18 oraz piątek (11.12) w godz. 12-15 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94.

Dodano: 30 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec, który rozpocznie się 7 grudnia (poniedziałek) o godz. 20:35 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do soboty (5.12) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 28 listopada 2015

Uwaga Uwaga!!! Wyjazd do Kalisza na mecz koszykówki Stal Ostrów - Śląsk Wrocław
Mega szybkie i spontaniczne pytanie.
Ma ktoś ochotę na wyjazd na mecz koszykówki Stal Ostrów Wlkp. - Śląsk Wrocław, który odbędzie się w Kaliszu w poniedziałek (30 listopada). Początek o godz. 20:30.

Jeśli zbierzemy busa (9 osób) - JEDZIEMY.

Koszt - 30 zł/osoby.

Zapisy: biuro@kkn.wroclaw.pl

Z racji tego, że mecz już w poniedziałek, prosimy o szybką deklarację.

Dodano: 26 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Royal Gaziantep (Turcja), który rozpocznie się 2 grudnia (środa) o godz. 18:30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do poniedziałku (30.11) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 26 listopada 2015

17 stycznia 2016 roku dostaliśmy szansę aby uczestniczyć w wielkim wydarzeniu otwarcia EUROPEJSKEJ STOLICY KULTURY 2016. Potrzebuję jak najwięcej osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zabierajcie swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę.
Więcej szczegółów tego przedsięwzięcia w załączniku. Zachęcam do zapoznania się i zapisywania do tego projektu.

Czekam na Wasz kontakt:
e-mail: martyna.mucha@wp.pl
telefon: 501 528 290.

Dodano: 26 listopada 2015

1 grudnia (wtorek) w Niecieczy odbędzie się mecz Termalica-Śląsk.

Planujemy zorganizować wyjazd na ten mecz, pod warunkiem jednak, że zbierzemy co najmniej 8 chętnych.

Koszt tego dalekiego wyjazdu wyniesie 85 zł/osoby. Do tego może dojść koszt biletów.

Osoby zainteresowane prosimy o szybki kontakt: e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl, tel.: 603 765 771!!!

Wyjazd organizowany jest z inicjatywy własnej KKN.

Dodano: 18 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. Rozpocznie się on w sobotę 28 listopada 2015 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl . Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (26.11) w godz. 12-18 oraz piątek (27.11) w godz. 15-18 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94.

Dodano: 18 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Inter Bratysława, który rozpocznie się 24 listopada (wtorek) o godz. 18:30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do niedzieli (22.11) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 13 listopada 2015

Pomimo zakazu nałożonego na kibiców Śląska staramy się o pozwolenie na zorganizowanie wyjazdu do Warszawy na mecz Legia-Śląsk - sobota 21 listopada.

Została nam już dosłownie końcówka środków z projektu "KKN On Tour 2015" więc dużą część kosztów wyjazdu musimy pokryć w własnych kieszeni.

Koszt wyjazdu wraz z biletem wyniesie:
 • 70 zł dla członka KKN, który opłacił w 2016 roku składkę członkowską;
 • 80 zł dla pozostałych.

Tym razem obiad we własnym zakresie.

Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Proszę się śpieszyć!!! Zapisy potrwają do środy do godz. 15:00, ale nie jest wykluczone, że miejsca skończą się szybciej!!!

O kwalifikacji lub braku miejsc poinformujemy niezwłocznie po zamknięciu listy uczestników wyjazdu.

Harmonogram wyjazdu:
 • 9:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 13:00 postój na obiad w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego;
 • Godz. 18:00 -początek meczu;
 • Około 20:30 - wyruszamy z Warszawy;
 • Około 1:00 w nocy - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771;
 3. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 4. Osoby mające problem z poruszaniem się, potrzebujące pomocy w dotarciu na miejsce zbiórki obiad proszone są o zgłoszenie tego. Postaramy się pomóc;
 5. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie;
 6. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 7. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów i jakichkolwiek prowokacyjnych zachowań, niezależnie od ewentualnych prowokacji ze strony kibiców Legii!
 8. Jedziemy ubrani na zielono!!!
Dodano: 9 listopada 2015

W przerwie niedzielnego meczu koszykówki Śląsk Wrocław - Start Lublin na parkiecie swoimi umiejętnościami popiszą się koszykarze na wózkach. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin hali Orbita.

 

 

 

Dodano: 9 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Start Lublin, który rozpocznie się 15 listopada (niedziela) o godz. 18:00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do piątku (13.11) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 2 listopada 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń, który rozpocznie się 8 listopada (niedziela) o godz. 20:00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do piątku (06.11) do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 24 października 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław - Polfarmex Kutno, który rozpocznie się 31 października (sobota) o godz. 17:30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do środy (28.10) do godz. 15 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 20 października 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław - BC Siauliai (Litwa), który rozpocznie się 29 października (czwartek) o godz. 18:30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby (zbiórka do puszki na meczu).

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do wtorku (27.10) do godz. 15 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 19 października 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań. Rozpocznie się on w sobotę 31 października 2015 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl . Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - wtorek (27.10) w godz. 12-18 oraz środa (28.10) w godz. 15-18 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 19 października 2015

Starając się o uchylenie zakazu nałożonego na kibiców Śląska rozpoczynamy zapisy na wyjazdowy mecz Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław, który odbędzie się w piątek 23 października. Wyjazd jest organizowany w ramach projektu "KKN On Tour 2015", dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (KFC), transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Proszę śpieszyć!!! Zapisy potrwają do środy do godz. 15:00. O kwalifikacji lub braku miejsc poinformujemy chwilę później.

Harmonogram wyjazdu:
 • 13:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 14:30 postój na posiłek w KFC;
 • Godz. 18:00 -początek meczu;
 • Około 20:30 - wyruszamy z Chorzowa;
 • Około 23:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771;
 3. Osoby mające problem z poruszaniem się, potrzebujące pomocy w dotarciu na miejsce zbiórki obiad proszone są o zgłoszenie tego. Postaramy się pomóc;
 4. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 5. Wyruszamy w piątek 23 października o godz. 13:00 ze stacji BP (róg ul. Legnickiej i Milenijnej);
 6. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie;
 7. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 8. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów i jakichkolwiek prowokacyjnych zachowań, niezależnie od ewentualnych prowokacji ze strony kibiców Ruchu;
 9. Jedziemy ubrani na zielono!!!
Dodano: 14 października 2015

Dla członków KKN, rodzin, znajomych promocja biletowa w Teatrze Współczesnym - sztuka "Życie jest snem". Grana już po raz ostatni.

Terminy: 24 października (godz. 19:15), 25 października (18:15), 27 października (19:15).

Bilety w cenie 5zł/sztuka.

Zapisy do 16.10 (piątek) do godz. 12:00, mailowo bilety@kkn.wroclaw.pl.

Dodano: 14 października 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra, który rozpocznie się 19 października (poniedziałek) o godz. 20.35 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby.

Zapisy: bilety@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji.

Zapisy potrwają do soboty (17.10) do godz. 22 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę imienną lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 14 października 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na piątkowy mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce mogą go odebrać:
 • w czwartek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w piątek w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w piątek pod stadionem w godz. 19.00-20.00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną)

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

Dodano: 12 października 2015

Już w najbliższą sobotę - 17 października odbędzie się ostatnia wycieczka dla dzieci niepełnosprawnych organizowana w ramach projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Serdecznie zapraszamy na tę wyprawę, podczas to której odwiedzimy Hutę Szkła Julia w Piechowicach, a następnie zdobędziemy szczyt Stogu Izerskiego!

Uwaga!!! W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę dzieci, które nigdy nie były na organizowanej przez nas wyciecze.

Podczas zwiedzania Huty dzieci poznają niezwykły proces wytwarzania kryształu, poczują żar hutniczego pieca, zobaczą jak hutnicy zamieniają się w artystów pielęgnując tradycję ręcznego wytwarzania kryształu. Następnie udamy się do Świeradowa Zdroju, gdzie zdobędziemy szczyt Stogu Izerskiego - na który zabierze nas kolejka gondolowa. Na szczycie odwiedzimy schronisko PTTK, gdzie uraczymy się ciepłą, górską herbatką.

Za udział w wyjeździe pobierane są symboliczne opłaty.

Wyjazd 17 października 2015r. (sobota) o godz. 8.45. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.00-18:00.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa.

Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc.

Regulamin zapisów:
 1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
 2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
 3. Ilość miejsc ograniczona;
 4. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
 5. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
 6. Zapewniamy ciepły posiłek;
 7. Uwaga! W razie niesprzyjającej aury, zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca wycieczki.

Koszty: wyjazdu, biletów wstępu i obiadu - pokryte będą ze środków projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 29 września 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce. Rozpocznie się on w piątek 16 października 2015 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (15.10) w godz. 12-18 oraz piątek (16.10) w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 29 września 2015

W związku ze zbliżającymi się Derbami Dolnego Śląska: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, które odbędą się w niedzielę 4 października ogłaszamy wstępne zapisy na wyjazd do Lubina. Wstępne, gdyż wciąż czekamy na zgodę Zagłębia na nasz przyjazd. Może się więc zdarzyć, że wyjazd będzie odwołany!

Wyjazd będzie zorganizowany w ramach projektu "KKN On Tour 2015", dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym dokładne informacje o wyjeździe.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: obiad, transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Uwaga!!! Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do czwartku 1 października.

Harmonogram wyjazdu:
 • 12:00 obiad
 • 13:15 wyruszamy z Wrocławia
 • 15:30 -początek meczu
 • Około 18:00 - wyruszamy z Lubina
 • Około 19:30 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu,
 2. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771,
 3. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy,
 4. Osoby mające problem z poruszaniem się, potrzebujące pomocy w dotarciu na obiad proszone są o zgłoszenie tego. Postaramy się pomóc,
 5. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie,
 6. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska,
 7. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów i jakichkolwiek prowokacyjnych zachowań, niezależnie od ewentualnych prowokacji ze strony kibiców Zagłębia,
 8. Jedziemy ubrani na zielono!!!
Dodano: 21 września 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na piątkowy mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice mogą go odebrać:
 • w czwartek w godz. 16-19 (zmiana!) przy ul. Szewskiej 66/67a.
 • w piątek w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a.
 • w piątek pod stadionem w godz. 19.00-20.00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną).

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

Dodano: 17 września 2015

Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na pokaz filmu "Miasto 44".

W niedzielę 20 września o godz. 16:00 do Kina Nowe Horyzonty na ul. Kazimierza Wielkiego 21 we Wrocławiu.

CENA BILETU TYLKO 6 ZŁOTYCH.

Bilety do kupienia na stronie internetowej http://www.kinonh.pl/film.do?id=11573 i w kasie kina.

Pokaz otwarty jest dla wszystkich!

"Miasto 44" było bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych od lat polskich filmów. Potrzeba opowiedzenia nowym językiem zrywu powstańczego sprzed 70 lat była powszechnie odczuwana. Jan Komasa zdecydował się zrobić to w stylu hollywodzkim. Mamy więc najważniejsze chwile z 63 dni walki Warszawy - jest entuzjazm początku, jest rzeź cywilów na Woli, wybuch czołgu pułapki, jest obrona Czerniakowa i jest lądowanie Berlingowców. Jest wielka historia, ale przede wszystkim jest historia głównych bohaterów, młodych ludzi pragnących miłości.

Projekt jest realizowany we współpracy z Europejską Stolicą Kultury oraz ze środków PFRON w dyspozycji Gminy Wrocław.

Dodano: 15 września 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Rozpocznie się on w piątek 25 września 2015 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (24.09) w godz. 12-18 oraz piątek (11.09) w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 14 września 2015

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych rozpoczyna zapisy na 5 wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych, która odbędzie się w niedzielę 20 września. Celem najbliższej wyprawy będzie Park Rozrywki Esplanada i Wodospad "Szklarka" w Szklarskiej Porębie.

Za udział w wyjeździe pobierane są symboliczne opłaty.

W Parku Rozrywki dzieci będą mogły skosztować szalonej jazdy górską kolejką grawitacyjną oraz poczuć stan nieważkości spadając w dół z wysokości 12 metrów z "Wieży emocji". Spróbują także swoich sił w zabawie na laserowych pontonach na kółkach. Po emocjach w Parku Rozrywki przeniosą się do Karkonoskiego Parku Narodowego, by móc obejrzeć drugi co do wysokości wodospad Karkonoszy.

Wyjazd 20 września 2015r. (niedziela) o godz. 9.00. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.30-18:00.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa.

Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl" >biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
 1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
 2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
 3. Ilość miejsc ograniczona;
 4. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
 5. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
 6. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
 7. Zapewniamy ciepły posiłek;
 8. Uwaga! W razie niesprzyjającej aury, zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca wycieczki.

Koszty: wyjazdu, biletów wstępu i obiadu - pokryte będą ze środków projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 14 września 2015

Lato dobiega końca, czas zatem na ostatni tegoroczny piknik rekreacyjno-wędkarski. W najbliższą sobotę (19 września) grillujemy i łowimy ryby w Trzebnicy.

Piknik organizowany w ramach projektu "Na Szlaku 2015", który jest dofinansowany przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. W związku z tym od uczestników będą pobierane symboliczne opłaty!

Zapewniamy: transport (w tym powrót pod drzwi), posiłek grillowy, wejście na teren łowiska.

W ofercie pikniku:
 • możliwość wędkowania;
 • grillowe przysmaki;
 • miło spędzony czas na łonie przyrody;
 • towarzystwo optymistycznych ludzi;
 • możliwość odpoczynku i oddechu od spraw codziennych.

Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy nie zwlekać na ostatnią chwilę. Zapisy kończymy wtedy, gdy wyczerpiemy liczbę miejsc. Z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich wystarczy miejsc, choć będziemy się starali zabrać wszystkich chętnych. Prosimy o wyrozumiałość!

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl" >biuro@kkn.wroclaw.pl, podając imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Maksymalnie w czwartek poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o ewentualnym braku miejsc. Wyruszamy z Wrocławia o godz. 10:00. Powrót planowany jest na godz. 22:00.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Wyjazd wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Uwaga!!! W razie drastycznego załamania pogody możliwe jest odwołanie wyjazdu.

Dodano: 10 września 2015

Po przerwie na reprezentację wracamy na ekstraklasowe boiska. W najbliższą sobotę Śląsk podejmuje na Stadionie Wrocław Jagiellonię, a w następny piątek 18 września wyjeżdżają do Zabrza na potyczkę z Górnikiem. Na ten drugi mecz KKN organizuje wyjazd w ramach projektu "KKN On Tour 2015", dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym dokładne informacje o wyjeździe.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (KFC), transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Proszę śpieszyć, gdyż liczba miejsc jest dość mocno ograniczona ze względu na remont stadionu i nałożony zakaz wyjazdowy na kibiców Śląska.

Uwaga!!! Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do środy 16 września.

Harmonogram wyjazdu:
 • 13:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 14:30 postój na posiłek w KFC
 • Godz. 18:00 -początek meczu
 • Około 20:30 - wyruszamy z Zabrza
 • Około 23:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771.
 3. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 4. Wyruszamy w piątek 18 września o godz. 13:00 ze stacji BP (róg ul. Legnickiej i Milenijnej);
 5. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie.
 6. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 7. Jedziemy ubrani na zielono!!!
Dodano: 9 września 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok mogą go odebrać:
 • w czwartek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w piątek w godz. 12-15 przy ul. Szewskiej 66/67a

UWAGA! TYM RAZEM ŻADNEGO BILETU NIE BĘDZIE MOŻNA ODEBRAĆ W DEPOZYCIE ANI POD STADIONEM!

Jeśli ktoś zachorował, nie może przyjść - zgłoście to - mailowo lub telefonicznie. Nie chcielibyśmy wyciągać konsekwencji wobec nieobecnych bez zgłoszenia.

Dodano: 29 sierpnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok. Rozpocznie się on w sobotę 12 września 2015 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

UWAGA! TYM RAZEM ŻADNEGO BILETU NIE BĘDZIE MOŻNA ODEBRAĆ W DEPOZYCIE ANI POD STADIONEM!

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
 4. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (10.09) w godz. 12-18 oraz piątek (11.09) w godz. 12-15 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 19 sierpnia 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko - Biała mogą go odebrać:
 • w piątek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a;
 • w dniu meczu tj. sobota w godz. 16.30-17.30 w busie KKN na parkingu przy ul. Królewieckiej (odbiór w ten sposób prosimy zgłosić krótkim mailem).

W czwartek biletu NIE MOŻNA ODEBRAĆ (jesteśmy poza Polską).

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował, nie może przyjść - zgłoście to - mailowo lub telefonicznie. Nie chcielibyśmy wyciągać konsekwencji wobec nieobecnych bez zgłoszenia.

Dodano: 18 sierpnia 2015

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Irlandia (11 października) w Warszawie.

Szczegóły na nstronie: http://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0436

Jeśli zbierzemy odpowiednią ilość osób, które zakupią sobie bilety na ten mecz, zorganizujemy odpłatny transport (koszt około 70 zł).

KKN nie może w tym przypadku składać zamówienia grupowego.

Osoby, które chcą z nami jechać i zakupią już bilety prosimy o kontakt: biuro@kkn.wroclaw.pl.

Sugerujemy sektor D14 i te znajdujące się w pobliżu.

Dodano: 12 czerwca 2015

Z racji tego, że na wtorek prognoza pogody przewiduje stałe całodzienne opady deszczu, wycieczka do Pragi zostaje przełożona na czwartek 20 sierpnia. Szkoda marnować projektowe środki na ucieczkę przed deszczem. W czwartek ma już być ładnie.
Uwaga!!! Czy wszyscy, którzy zapisali się do Pragi reflektują czwartkowy termin? Proszę o szybką odpowiedź.

Dodano: 14 sierpnia 2015

Stolica Czech - Praga, będzie kolejnym przystankiem na naszej podróżniczej trasie. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do tego magicznego miasta zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się we czwartek 20 sierpnia 2015 roku.

Rekrutacja na wycieczkę do Pragi potrwa do niedzieli 16 sierpnia. Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich ich wystarczy. Prosimy więc o wyrozumiałość! Prosimy też o szybkie zgłoszenie. Kto pierwszy ten lepszy!

Uwaga! Wycieczka dedykowana jest osobom pełnoletnim.

Wycieczka ta wchodzi w skład tegorocznej edycji projektu "Na Szlaku", który dzięki dofinansowaniu przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, nie będzie znacząco obciążał kieszeni uczestników. Opłaty będą symboliczne!

Zapewniamy:
 • wygodny transport, w tym powrót pod drzwi;
 • posiłek typu fast food - KFC lub McDonald;
 • doborowe towarzystwo;
 • niezapomniane emocje.

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Prosimy nie zwlekać z zapisami - tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w poniedziałek rano poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 7:00. Powrót planowany jest na 2 w nocy.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Dodano: 14 sierpnia 2015

Przypominamy, że dziś od godz. 15:00 czynna będzie świetlica przy grupie wsparcia prowadzonej w ramach projektu "Na Szewskiej". To miejsce jest także dla Ciebie!!!

Przyjdź, spotkaj się z ludźmi, porozmawiaj, wymień doświadczeniem.

O szczegółach naszych spotkań więcej na stronie http://www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej2015/

Dodano: 11 sierpnia 2015

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na 4 wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu "KKN ON TOUR 2015", która odbędzie się w sobotę 15 sierpnia. Podczas tej wyprawy przeniesiemy się w czasy prehistoryczne, aby spotkać na swej drodze dinozaury. Jedziemy do Dinoparku w Szklarskiej Porębie.

Za wyjazd pobierane są symboliczne opłaty.

Jedną z głównych atrakcji parku jest ścieżka edukacyjna, na której znajdują się rekonstrukcje kilkudziesięciu naturalnej wielkości dinozaurów. Do tego czekać na nas będzie kino 6D, duży plac zabaw, galeria Iluzji i zwiedzanie wioski indiańskiej. Przyjemny górski klimat pozwoli nam choć na chwilę odetchnąć od afrykańskich upałów panujących w mieście.

Wyjazd odbędzie się 15 sierpnia 2015r. (sobota) o godz. 9.00. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.00-18:00.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa.

Osobą kontaktową jest Marzena Okupniak. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie: 604 785 410. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
 1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
 2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
 3. Ilość miejsc ograniczona;
 4. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
 5. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
 6. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
 7. Zapewniamy ciepły posiłek;
 8. Uwaga! W razie niesprzyjającej aury, zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca wycieczki

Koszty: wyjazdu, biletów wstępu i obiadu - pokryte będą ze środków projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 10 sierpnia 2015

Z powodu wyjazdu do Olsztyna, jutrzejsza świetlica w ramach projektu "Na Szewskiej" jest odwołana. Na kolejne spotkanie zapraszamy już w piątek od godz. 15:00.

Zachęcamy do odwiedzin strony projektu: http://www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej2015/

Dodano: 10 sierpnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Rozpocznie się on w sobotę 22 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl . Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (20.08) w godz. 12-18 oraz piątek (21.08) w godz. 12-18.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 6 sierpnia 2015

Wyniki losowania Pucharu Polski otworzyły nam możliwość wyjazdu w miejsce, w którym dawno nie byliśmy. W najbliższą środę 12 sierpnia - Śląsk Wrocław zagra ze Stomilem Olsztyn. Organizujemy wyjazd na ten mecz w dwóch wersjach:

 1. jednodniowy - uwzględniający wyjazd na sam mecz;
 2. dwudniowy - wyjazd we wtorek o świcie, powrót po meczu (koszt noclegu to dodatkowo 80 zł.

Liczba miejsc ograniczona, więc jednym z najważniejszych kryterium jest szybkość złożenia deklaracji udziału w wyjeździe. Tradycyjnie chcemy zabrać jak najwięcej osób niepełnosprawnych. Pierwszeństwo w zapisach mają niepełnosprawni członkowie KKN, którzy opłacili w tym roku opłatę członkowską.

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym dokładne informacje o wyjeździe.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (obiad), transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Uwaga!!! Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do 9 sierpnia.

Harmonogram wyjazdu w zależności od wyboru opcji:
 1. Jednodniowa środa 12 sierpnia:
  • 7:00 wyjazd z Wrocławia;
  • Około godz. 14 - przyjazd w okolice Olsztyna;
  • 14 - 18 obiad plenerowy;
  • Godz. 19:30 -początek meczu;
  • Około 22:00 - wyruszamy z Olsztyna;
  • Około 4:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.
 2. Dwudniowa wtorek 11 sierpnia - środa 12 sierpnia
  • Wtorek godz. 7:00 wyjazd z Wrocławia;
  • Wtorek godz. 14 - przyjazd w okolice Olsztyna;
  • Wtorek - środa; pobyt nad jeziorem;
  • Godz. 19:30 -początek meczun;
  • Około 22:00 - wyruszamy z Olsztynan;
  • Około 4:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 3. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie;
 4. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 5. Jedziemy ubrani na zielono!!!
Dodano: 3 sierpnia 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk mogą go odebrać:
 • w czwartek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a;
 • w piątek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a;
 • w dniu meczu tj. niedziela w godz. 14.00-15.00 w busie KKN na parkingu przy ul. Królewieckiej (odbiór w ten sposób prosimy zgłosić krótkim mailem).

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował, nie może przyjść - zgłoście to - mailowo lub telefonicznie. Nie chcielibyśmy wyciągać konsekwencji wobec nieobecnych bez zgłoszenia.

Dodano: 3 sierpnia 2015

Informujemy, że jutro tj. 04.08.2015 (wtorek) Świetlica "Na Szewskiej" będzie wyjątkowo nieczynna.

Wszystkich natomiast zapraszamy już w piątek 07.08.2015 na Turniej w grę Buzz Quiz TV, który cieszył się ostatnio dużą popularnością. Turniej zaczynamy o 18.00, świetlica czynna będzie w godz. 15.00-20.00.

Dodano: 29 lipca 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk.

Rozpocznie się on w niedzielę 9 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (06.08) w godz. 12-18 oraz piątek (07.08) w godz. 12-18.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 29 lipca 2015
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Termalica mogą go odebrać:
 • w czwartek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a.
 • w piątek w godz. 12-16 (zmiana!) przy ul. Szewskiej 66/67a
 • w dniu meczu tj. niedziela w godz. 14.00-15.00 w busie KKN na parkingu przy ul. Królewieckiej (odbiór w ten sposób prosimy zgłosić krótkim mailem)

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował, nie może przyjść - zgłoście to - mailowo lub telefonicznie. Nie chcielibyśmy wyciągać konsekwencji wobec nieobecnych bez zgłoszenia.

Dodano: 27 lipca 2015

Już w najbliższą sobotę (1 sierpnia) zapraszamy na piknik rekreacyjno-wędkarski, który odbędzie się na łowisku w Machnicach (20 km od Wrocławia).

Piknik organizowany w ramach projektu "Na Szlaku 2015", który jest dofinansowany przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. W związku z tym od uczestników będą pobierane symboliczne opłaty!

W ofercie pikniku:
 • możliwość wędkowania
 • grillowe przysmaki
 • ognisko
 • miło spędzony czas na łonie przyrody
 • towarzystwo uśmiechniętych ludzi
 • możliwość odpoczynku i oddechu

Liczba miejsc ograniczona, więc proszę nie zwlekać na ostatnią chwilę. Zapisy kończymy wtedy, gdy wyczerpiemy liczbę miejsc. Z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich wystarczy miejsc. Prosimy więc o wyrozumiałość!

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Maksymalnie w środę poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o ewentualnym braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 9:30. Powrót planowany jest na godz. 23:00 - 0:00.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Wyjazd wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Uwaga!!! W razie drastycznego załamania pogody możliwe jest odwołanie wyjazdu.

Dodano: 20 lipca 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Rozpocznie się on w niedzielę 2 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek (30.07) w godz. 12-18 oraz piątek (31.07) w godz. 12-18.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 20 lipca 2015

Przerwa w ligowych rozgrywkach nie trwała zbyt długo, stąd też zapraszamy na wyjazd do Szczecina, gdzie w niedzielę 26 lipca odbędzie się mecz Ekstraklasy Pogoń-Śląsk. Rozpoczynamy zapisy na tę wprawę. Liczba miejsc ograniczona, więc jednym z najważniejszych kryterium jest szybkość złożenia deklaracji udziału w wyjeździe. Tradycyjnie chcemy zabrać jak najwięcej osób niepełnosprawnych. Tym razem jedziemy tylko na mecz. Nie planujemy żadnych innych dodatkowych atrakcji.

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym dokładne informacje o wyjeździe.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (obiad), transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Pierwszeństwo w zapisach mają niepełnosprawni członkowie KKN, którzy opłacili w tym roku opłatę członkowską.

Uwaga!!! Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do 18 maja.

Harmonogram wyjazdu:
 • 8:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 11:00-12:00 obiad
 • Godz. 15:30 -początek meczu
 • Około 18:00 - wyruszamy ze Szczecina
 • Około 23:00 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 3. Wyruszamy w niedzielę (26 lipca) o godz. 8:00 ze stacji BP (róg ul. Legnickiej i Milenijnej);
 4. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie;
 5. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 6. Jedziemy ubrani na zielono!!!
Dodano: 13 lipca 2015
 1. Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na czwartkowy mecz Śląsk Wrocław - IFK Goteborg mogą go odebrać:
  • jutro tj. wtorek w godz. 16-18 przy ul. Szewskiej 66/67a;
  • w dniu meczu tj. czwartek w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a;
  • w dniu meczu tj. czwartek w godz. 19.00-20.00 w busie KKN na parkingu przy ul. Królewieckiej (odbiór w ten sposób prosimy zgłosić krótkim mailem).
 2. Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Legia Warszawa mogą go odebrać:
  • w czwartek w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a;
  • w piątek w godz. 12-18 przy ul. Szewskiej 66/67a;
  • w dniu meczu tj. niedziela w godz. 16.30-17.30 w busie KKN na parkingu przy ul. Królewieckiej (odbiór w ten sposób prosimy zgłosić krótkim mailem).

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował, nie może przyjść - zgłoście to - mailowo lub telefonicznie. Nie chcielibyśmy wyciągać konsekwencji wobec nieobecnych bez zgłoszenia.

Dodano: 10 lipca 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z IFK Goteborg.

Rozpocznie się on w czwartek 16 lipca 2015 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - wtorek (14.07) w godz. 12-18.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 9 lipca 2015

W piątek 4 września 2015 we Frankfurcie nad Menem odbędzie się mecz Niemcy-Polska w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Dostaliśmy na niego pulę biletów - niestety, TYLKO dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku i ich asystentów. Z racji tego, że bilety możemy rezerwować wyłącznie do poniedziałku proszę o określenie się do niedzieli do północy.

Będzie to wyjazd pozaprojektowy - odpłatny. Koszt udziału w wyjeździe: 200 zł/osoby (cena uwzględniająca także bilet na mecz).

Wyjazd na mecz nastąpi w piętek wczesnym rankiem. Powrót do Wrocławia około 6 rano w sobotę.

Uwaga!!! Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!!

Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl.

Dodano: 8 lipca 2015

Z inicjatywy Agaty Pokrzepy w najbliższy piątek (10 lipca) uruchamiamy świetlicę "Na Szewskiej" DLA DZIECI. Będzie czynna w godz. 13-17. Od godz. 17:00 będzie dedykowana dorosłym.

Uwaga!!! Jeśli ktoś chciałby zostawić swoją pociechę na 4 godziny i w tym czasie coś załatwić czy pójść na zakupy, prosimy o kontakt. Dzieci w tym czasie: przystroją owocami świeżo upieczone ciasteczka, pograją w gry planszowe lub pobawią się zorganizowany sposób.

Dodano: 8 lipca 2015
Osoby, które nie odebrały jeszcze biletu na mecz Śląsk Wrocław - NK Celje mogą zrobić to w czwartek (czyli jutro, w dniu meczu):
 • w godz. 12-17 przy ul. Szewskiej 66/67a;
 • w godz. 18.30-19.30 na parkingu od strony ul. Królewieckiej (w busie KKN)

UWAGA! Jeśli ktoś zachorował, nie może przyjść - zgłoście to - mailowo lub telefonicznie. Nie chcielibyśmy wyciągać konsekwencji wobec nieobecnych bez zgłoszenia.

Dodano: 7 lipca 2015

Po wielu dalszych i krótszych wyprawach czas na nieco bardziej stacjonarny wypoczynek. Zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem w najbliższą sobotę 11 lipca czeka nas piknik rekreacyjno-wędkarski. Jedziemy do ośrodka "Sielska Woda" nieopodal Oławy.

Piknik organizowany w ramach projektu "Na Szlaku 2015", który jest dofinansowany przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Opłaty będą więc symboliczne!

Poza możliwością wędkowania oferujemy jak zwykle miło spędzony czas na łonie przyrody, możliwość kąpieli w akwenie obok, słońce, czyste powietrze, świetne towarzystwo, odpoczynek i grillowe przysmaki.

Liczba miejsc ograniczona, więc proszę nie zwlekać na ostatnią chwilę. Zapisy kończymy wtedy, gdy wyczerpiemy liczbę miejsc. Z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich wystarczy miejsc. Prosimy więc o wyrozumiałość!

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", więc radzimy nie zwlekać. Tym bardziej, że miejsc jest tylko 22. Maksymalnie w czwartek poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 9:30. Powrót planowany jest na godz. 23:00.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Wyjazd wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Uwaga!!! W razie drastycznego załamania pogody możliwe jest odwołanie wyjazdu.

Dodano: 5 lipca 2015

UWAGA! Karnetów na mecze nie wydajemy. Powodem jest m.in. notoryczna nieobecność na meczach osób posiadających karnety.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Rozpocznie się on w niedzielę 19 lipca 2015 roku we Wrocławiu o 18:00.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - czwartek 16.07 (w godz. 12-17) oraz piątek 17.07 ( w godz. 12-18).

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 4 lipca 2015

Osoby, które zgłosiły się i otrzymały potwierdzenie przyznania biletu na mecz Śląsk Wrocław - NK Celje zapraszamy po ich odbiór we wtorek w godz. 12-18 do biura przy ul. Szewskiej 66/67a.

Dodano: 3 lipca 2015

Zwolniły się dwa miejsca na jutrzejszy wyjazd na mecz siatkarskiej Ligi Światowej Polska - USA w Krakowie.

Jedno miejsce dla osoby na wózku, drugie dla opiekuna.

Wyjazd ok. godz. 9 z Wrocławia.

Kontakt: 603 765 771.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

Dodano: 29 czerwca 2015

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na trzecią w tym roku wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych, która odbędzie się 5 lipca (niedziela). Tym razem celem wyprawy będzie Gospodarstwo Agroturystyczne "Kowalowe Skały" koło Jeleniej Góry.

Dzieci w edukacyjnej zagrodzie odbędą warsztaty, podczas których: poznają metody hodowli owcy wrzosówki, będą samodzielnie filcować wełnę, a po zajęciach zwiedzą gospodarstwo i nakarmią mieszkający tam zwierzęta.

Wyjazd odbędzie się 5 lipca 2015r. (niedziela) o godz. 8.45. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.30-18:00.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa.

Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
 1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
 2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
 3. Za udział w wycieczce będą pobierane symboliczne opłaty;
 4. Ilość miejsc ograniczona;
 5. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
 6. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
 7. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
 8. Zapewniamy ciepły posiłek.

Koszty: wyjazdu, biletu wstępu i obiadu - dotowane będą ze środków projektu "KKN On Tour 2015" dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 26 czerwca 2015

Dzięki uprzejmości Fundacji "Potrafię Pomóc" otrzymaliśmy tonę jabłek. Są dla Was. Za darmo!!!

Aby je otrzymać trzeba się zapisać i zadeklarować ilość. Maksymalnie można wziąć 30 kg. Minimalnie 10. Jabłka będą dystrybuowane z busa KKN tylko we wtorek 30 czerwca w godz. 14-16 przed biurem przy ul. Szewskiej. Po godz. 16 dystrybucja zostanie zamknięta.

Obowiązuje zasada - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Zapisy prowadzimy do wyczerpania zapasów.

Adres do zapisów: biuro@kkn.wroclaw.pl.

Dodano: 25 czerwca 2015

Analizując kalendarz i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej zagorzałych członków KKN wymyśliliśmy dwie formy wyjazdu na mecz pucharowe Celje-Śląsk do Słowenii mecz w czwartek 2 lipca. Uwaga, wyjazd będzie pozaprojektowy i nie ma szans na jakiekolwiek jego dofinansowanie. Osoby zainteresowane proszę o wybór opcji, przy czym pójdziemy za głosem większości!!! Na chętnych i ich opinię czekam tylko dziś, Jutro zaczynamy organizację. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc niczego nie gwarantujemy. Wszystko zależy od liczby chętnych na wspólny wyjazd.

1. Opcja
 • Wyjazd w czwartek o 4:00.
 • Mecz o godz. 20:00.
 • Powrót po meczu - we Wrocławiu jesteśmy około 9 rano w piątek.
 • Koszt: 200 zł / osobę (paliwo, winiety, opłaty autostradowe, rezerwa paliwowa).
 • Plus 10 euro za bilet.
2. Opcja
 • Wyjazd w czwartek o 4:00.
 • Mecz o godz. 20:00.
 • Nocleg w hotelu w Celje.
 • Wyjazd z Celje w piątek o godz. 15:00 - we Wrocławiu jesteśmy z piątku na sobotę około północy.
 • Koszt: 350 zł / osobę (paliwo, winiety, opłaty autostradowe, rezerwa paliwowa + nocleg w hotelu).
 • Plus 10 euro za bilet.

W obu opcjach posiłki we własnym zakresie. Proszę osoby zainteresowane o wybór. "Wszystko jedno" nie jest wyborem!

Dodano: 24 czerwca 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław ze słoweńskim NK Celje.

Rozpocznie się on w czwartek 9 lipca 2015 roku we Wrocławiu - godzina jeszcze nie ustalona (prawdopodobnie będzie to 20:00).

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 23 czerwca 2015

Wejście osób poruszających się na wózkach na mecze żużlowe Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

Zapisy na niedzielny mecz (28.06).
WTS Sparta Wrocław - Stal Rzeszów (28.06, niedziela, godz. 16.45).

Tylko mailowo: bilety@kkn.wroclaw.pl.

Podać należy imię i nazwisko osoby na wózku i ewentualny nr rejestracyjny samochodu. Zwrotnie kibice otrzymają nawigację z instrukcją poruszania się. Organizatorzy proszę kibiców, podobnie jak dziennikarzy o dostosowanie się do wytycznych w trudnym czasie remontu!

UWAGA!
Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach mogą otrzymać miejsce tylko w wypadku wolnego krzesełka obok osoby na wózku (czyli w momencie jeśli ta zgłosi się bez opiekuna). Po ewentualnym zgłoszeniu i weryfikacji poinformujemy o przyznaniu lub nieprzyznaniu miejsca.

Zapisy do czwartku do godz. 13.00.

Dodano: 22 czerwca 2015

Pełni pozytywnych emocji z Lipska z niecierpliwością oczekujemy kolejnej magicznej wyprawy za naszą zachodnią granicę. Tym razem celem jest podberliński Poczdam, który odwiedzimy już w najbliższą sobotę 27 czerwca. Wycieczka ta wchodzi w skład tegorocznej edycji projektu "Na Szlaku", który dzięki dofinansowaniu przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, nie będzie znacząco obciążał kieszeni uczestników. Opłaty będą symboliczne!

Rozpoczynając rekrutację na tę wycieczkę przypominamy, że pierwszeństwo w zapisach mają Ci, którzy zgłosili się oficjalnie na wycieczkę do Lipska, ale z braku miejsc nie udało im się zakwalifikować na ten wyjazd.

Rekrutacja na wycieczkę do Poczdamu potrwa do środy (24 czerwca). Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich wystarczy miejsc. Prosimy więc o wyrozumiałość!

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", więc radzimy nie zwlekać. Tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w czwartek rano poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:00. Powrót planowany jest na 1-2 w nocy.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Dodano: 16 czerwca 2015

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na drugą w tym roku wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych, która odbędzie się 21 czerwca (niedziela). Tym razem celem wyprawy będzie miasteczko Western City koło Karpacza.

Western City, miasto prawdziwych Kowbojów zaprasza dzieci do wspólnego odkrywania Dzikiego Zachodu. Czekać będzie mnóstwo atrakcji, min. przejażdżka koleją, strzelnica indiańska, wejście na Pal Męczarni, spacer na koniu, a także odwiedziny mini zoo. Do tego pokazy rewolwerowców, sceny napadu na bank i pokaz tańca indiańskiego. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Karpaczu, gdzie na chętnych czekać będzie zjazd na letnim torze saneczkowym. Zapraszamy!

Wyjazd odbędzie się 21 czerwca 2015r. (niedziela) o godz. 8.45. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 18:00-18.30.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa.

Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
 1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
 2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
 3. Ilość miejsc ograniczona;
 4. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
 5. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
 6. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
 7. Zapewniamy ciepły posiłek.

Koszty: wyjazdu, biletu wstępu i obiadu - dotowane będą ze środków projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 15 czerwca 2015

Korzystając z przerwy w rozgrywkach sportowych pojawia się okazja do skosztowania stricte turystycznych smaków. Tym samym rozpoczynamy realizację tegorocznej edycji projektu „Na Szlaku”, który dzięki dofinansowaniu przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, nie będzie znacząco obciążał kieszeni uczestników. Jako pierwszy punkt docelowy na naszym turystycznym szlaku wybraliśmy Lipsk - urocze niemieckie miasto położone w Saksonii. Niniejszym rozpoczynamy zapisy na tę wycieczkę, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 czerwca. Wycieczka dedykowana jest osobom niepełnosprawnym mieszkającymi na Dolnym Śląsku.

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, więc radzimy nie zwlekać. Tym bardziej, że miejsc jest tylko 18. Poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:00. Powrót planowany jest na 1-2 w nocy.

W planach jest zwiedzanie: Starego Ratusza, słynnych kościołów, Pomnika Bitwy Narodów, itd.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Dodano: 12 czerwca 2015

Przypominamy, że w wyniku współpracy z firmą IMAS International każdy może w bardzo prosty pomóc wspomóc nasze Stowarzyszenie, przy okazji samemu zarabiając parę groszy.

Jak to zrobić? Wszystko jest wyjaśnione na stronie:
http://imas.pl/blog/ankietyprobono-pl-pomaganie-ma-wiele-twarzy/

Prosimy o rejestrację poprzez stronę:
http://kkn.wroclaw.pl/ankietyprobono/

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!!!

Dodano: 10 czerwca 2015

Informujemy, że jutro tj. w piątek 12.06.2015 świetlica „Na Szewskiej” czynna będzie wyjątkowo w godz. 14.00-19.00. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z harmonogramem http://www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej2015/index.html jutro o godz. 17.00 odbędzie się emisja filmu „Football Factory”.

Zapraszamy Was serdecznie!

Projekt „Na Szewskiej 2015” finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji gminy Wrocław.

Dodano: 10 czerwca 2015

Wejście osób poruszających się na wózkach na mecze żużlowe Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

Przez najbliższe dwa lata Stadion Olimpijski będzie przechodził gruntowny remont. Dzięki niemu poprawi się jakość oglądania imprez na obiekcie. Miasto Wrocław, Klub WTS Sparta Wrocław, Wykonawca pracowali i pracują, zarówno na etapie projektowym i wykonawczym, żeby arena żużlowych zmagań była w pełni dostosowana dla kibiców niepełnosprawnych. Także dzięki konsultacjom.

Bardzo trudne warunki, udostępniona jedynie część trybun(niedostosowanych) i - przede wszystkim - względy bezpieczeństwa miały sprawić, że kibice poruszający się na wózkach w ogóle nie mogliby oglądać meczów Betardu Sparty Wrocław. Prezes Klubu Krystyna Kloc i Bartłomiej Skrzyński, Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych prowadzili rozmowy, żeby znaleźć rozwiązanie w tej niezwykle trudnej sytuacji. To zaangażowanie, a także wsparcie firm ARAD i INTER-SYSTEM bez pomocy których nie byłoby to możliwe - pozwoliło na budowę specjalnego podestu. Na nim zmieści się 9 osób poruszających się na wózkach.

Zapisy na niedzielny mecz (21.06):
WTS Sparta Wrocław - KS Toruń (21.06, niedziela, godz. 16.45).

Tylko mailowo: bilety@kkn.wroclaw.pl.

Podać należy imię i nazwisko osoby na wózku i ewentualny nr rejestracyjny samochodu. Zwrotnie kibice otrzymają nawigację z instrukcją poruszania się. Organizatorzy proszę kibiców, podobnie jak dziennikarzy o dostosowanie się do wytycznych w trudnym czasie remontu!

UWAGA!
Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach mogą otrzymać miejsce tylko w wypadku wolnego krzesełka obok osoby na wózku (czyli w momencie jeśli ta zgłosi się bez opiekuna). Po ewentualnym zgłoszeniu i weryfikacji poinformujemy o przyznaniu lub nieprzyznaniu miejsca.

Zapisy do czwartku do godz. 13.00.

Dodano: 9 czerwca 2015

Zapraszamy na „Precyzyjny Wrocław”, czyli cykl wieczornych zawodów Orientacji Precyzyjnej (Trail-O), w których z powodzeniem startować mogą osoby niepełnosprawne ruchowo.

Przyjdź i przekonaj się, że orientacja precyzyjna to ciekawa i wciągająca forma rekreacji. Oprócz świetnej zabawy atutem tej dyscypliny jest fakt, że odbywa się ona na świeżym powietrzu w pięknych zielonych wrocławskich parkach.

Nie wiesz na czym polega Orientacja Precyzyjna? Nie przejmuj się! Zawody mają charakter popularyzacyjny i godzinę przed startem uruchomione zostanie stanowisko szkoleniowe dla osób początkujących.

Wszelkie informacje na temat tej dyscypliny znajdziecie na stronie: http://www.orientop.eu/trail/.

Zapraszamy w czwartek, tj. 11.06.2015 r. w godzinach 17:30 - 20:30 do Parku Tołpy.

Dodano: 9 czerwca 2015

Informujemy, że w piątek (12.06.2015) Świetlica „Na Szewskiej” będzie czynna wyjątkowo w godzinach 14.00-19.00. Zmiana z przyczyn niezależnych od nas.

Dodano: 8 czerwca 2015

W najbliższą sobotę 13 czerwca jedziemy do Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym odbędzie się mecz Polska-Gruzja. Przypominam, że jadą wyłącznie te osoby, które indywidualnie zakupiły sobie bilet. Niestety, nie było możliwości zakupu większej ilości biletów!

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym dokładne informacje o wyjeździe.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (obiad) i transport (w tym powrót pod drzwi).

Mamy dosłownie kilka miejsc!!! Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do 11 czerwca.

O sposobach płatności napiszemy w jednym z kolejnych maili.

Zapisywać i potwierdzać udział w wyjeździe można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Harmonogram wyjazdu:
 • 9:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 14:00 - obiad i spacer;
 • Około godz. 17:00 - wejście na stadion;
 • Godz. 18:00 - początek meczu;
 • Około 21:00 - wyruszamy z Warszawy;
 • Godz. 1-2 - przybliżony czas powrotu do Wrocławia.
Dodano: 3 czerwca 2015

Odbiór biletów na sobotni mecz Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin (dla osób, które się zgłosiły i otrzymały potwierdzenie) możliwy będzie w: czwartek w godz. 12-16, piątek w godz. 10-12.

Dodano: 1 czerwca 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin. Rozpocznie się on w niedzielę 7 czerwca 2015 roku o godz. 18:00 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski w rundzie finałowej pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 26 maja 2015

Wejście osób poruszających się na wózkach na mecze żużlowe Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

Przez najbliższe dwa lata Stadion Olimpijski będzie przechodził gruntowny remont. Dzięki niemu poprawi się jakość oglądania imprez na obiekcie. Miasto Wrocław, Klub WTS Sparta Wrocław, Wykonawca pracowali i pracują, zarówno na etapie projektowym i wykonawczym, żeby arena żużlowych zmagań była w pełni dostosowana dla kibiców niepełnosprawnych. Także dzięki konsultacjom.

Bardzo trudne warunki, udostępniona jedynie część trybun(niedostosowanych) i - przede wszystkim - względy bezpieczeństwa miały sprawić, że kibice poruszający się na wózkach w ogóle nie mogliby oglądać meczów Betardu Sparty Wrocław. Prezes Klubu Krystyna Kloc i Bartłomiej Skrzyński, Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych prowadzili rozmowy, żeby znaleźć rozwiązanie w tej niezwykle trudnej sytuacji. To zaangażowanie, a także wsparcie firm ARAD i INTER-SYSTEM bez pomocy których nie byłoby to możliwe - pozwoliło na budowę specjalnego podestu. Na nim zmieści się 9 osób poruszających się na wózkach.

Zapisy na niedzielny mecz WTS Sparta Wrocław - Stal Gorzów (31.05, niedziela, godz. 16.45).

Tylko mailowo: michalfitas@gmail.com podać imię i nazwisko osoby na wózku i ewentualny nr rejestracyjny samochodu. Zwrotnie kibice otrzymają nawigację z instrukcją poruszania się. Organizatorzy proszę kibiców, podobnie jak dziennikarzy o dostosowanie się do wytycznych w trudnym czasie remontu!

UWAGA!
Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach mogą otrzymać miejsce tylko w wypadku wolnego krzesełka obok osoby na wózku (czyli w momencie jeśli ta zgłosi się bez opiekuna). Po ewentualnym zgłoszeniu i weryfikacji poinformujemy o przyznaniu lub nieprzyznaniu miejsca.

Zapisy do czwartku do godz. 13.00.

Dodano: 26 maja 2015
Odbiór biletów na mecz Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk:
 • czwartek, 28.05.2015, ul. Szewska 66/67a, godz. 15-18 oraz
 • piątek, 29.05.2015, ul. Szewska 66/67a, godz. 15-18

Przypominamy, że od roku 2015 za każdy bilet pobierana jest symboliczna opłata 3 zł (2 zł dla członków KKN z opłaconą składką za rok 2015).

Opłaty można dokonać:
 • w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a przy odbiorze biletu (czwartek 28.05 oraz piątek 29.05 w godz. 15-18)
 • na konto: Paweł Parus, 50 1020 5558 1111 1098 6440 0020 , tytuł wpłaty: Mecz Śląsk - Lechia (po wpłacie proszę o krótkie info o takim fakcie)

W razie potrzeby zapoznania się z przydzielonym sektorem lub potrzeby odbioru w depozycie proszę o mail zwrotny.

Dodano: 24 maja 2015

Już w najbliższą sobotę - 30 maja rozpocznie się 4 edycja wycieczek dla dzieci niepełnosprawnych organizowanych w ramach projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Serdecznie zapraszamy na pierwszą wycieczkę, podczas której udamy się do Dusznik Zdroju, gdzie odwiedzimy Muzeum Papiernictwa, Pijalnię Wód i pospacerujemy po urokliwym Parku Zdrojowym.

W Muzeum dzieci będą miały okazję poznać historie papieru, techniki jego wytwarzania, a także różne sposoby wykorzystania Następnie wezmą udział w warsztatach, na których podejmą próbę samodzielnej produkcji. Po wizycie w muzeum udamy się na spacer do Parku Zdrojowego, gdzie odwiedzimy Pijalnię Wód Mineralnych i zobaczymy Dworek Chopina. Na wygłodniałych małych turystów będzie czekać także ulubione przez nich danie, czyli pizza!

Wyjazd odbędzie się 30 maja 2015r. (sobota) o godz. 8.30. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 18:00-18.30.

Za udział w wycieczce będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym szczególowe informacje o wycieczce.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa.

Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
 1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
 2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
 3. Koszt udziału w wycieczce - szczegóły w mailu potwierdzającym udział;
 4. Ilość miejsc ograniczona;
 5. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
 6. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
 7. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
 8. Zapewniamy ciepły posiłek.

Koszty: całego wyjazdu, biletu wstępu i obiadu - dofinansowane będą ze środków projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 21 maja 2015

UWAGA! Przypominamy, że karnety na mecze piłkarskiego Śląska już nie obowiązują!

Na wszystkie mecze rundy finałowej będą oddzielne zapisy, nie ma opcji wyrobienia karnetu.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk. Rozpocznie się on w sobotę 30 maja 2015 roku o godz. 20:30 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na mfitas@slaskwroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski w rundzie finałowej pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
 4. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.
Dodano: 21 maja 2015

W środę 27.05 KKN wybiera się do Warszawy na finał Ligi Europy. Mamy 5 wolnych miejsc na przejazd do Warszawy. Niestety biletów na mecz już nie posiadamy. Jeśli ktoś ma bilet i chciałby się z nami zabrać lub po prostu pojechać do Warszawy w celach turystycznych lub zawodowych - zapraszamy.

Koszt 40 zł / osoba.

Wyjazd z Wrocławia ok. 8-9 rano, dojazd do Warszawy ok. 12-13, wyjazd z Warszawy ok. 23.30, powrót do Wrocławia ok. 4 w nocy.
Dodano: 21 maja 2015

Osoby, które jeszcze nie odebrały biletu na sobotni mecz mogą to zrobić jutro w godz. 15-18 przy ul. Szewskiej 66/67a.

W ramach świetlicy i grupy wsparcia „Na Szewskiej” (czynnej jutro w godz. 15-20) o godz. 18.00 odbędzie się projekcja filmu „Shaolin Soccer”. Zapraszamy wszystkich!
Dodano: 19 maja 2015

Informujemy, że mamy jeszcze sporo wolnych wejściówek na mecz Śląsk - Górnik (sobota, 23.05.2015, godz.: 15.30). Szczegóły zapisów: http://www.kkn.wroclaw.pl/bilety.html

Osoby, które zgłosiły się i otrzymały potwierdzenie przyznania biletu zapraszamy po ich odbiór w czwartek w godz. 12-18 do biura przy ul. Szewskiej 66/67a (przy okazji poszukujemy osoby chętnej do pomocy przy dystrybucji w godzinach 12-15.30).

Dodano: 19 maja 2015

Wejście osób poruszających się na wózkach na mecze żużlowe Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

Przez najbliższe dwa lata Stadion Olimpijski będzie przechodził gruntowny remont. Dzięki niemu poprawi się jakość oglądania imprez na obiekcie. Miasto Wrocław, Klub WTS Sparta Wrocław, Wykonawca pracowali i pracują, zarówno na etapie projektowym i wykonawczym, żeby arena żużlowych zmagań była w pełni dostosowana dla kibiców niepełnosprawnych. Także dzięki konsultacjom.

Bardzo trudne warunki, udostępniona jedynie część trybun(niedostosowanych) i - przede wszystkim - względy bezpieczeństwa miały sprawić, że kibice poruszający się na wózkach w ogóle nie mogliby oglądać meczów Betardu Sparty Wrocław. Prezes Klubu Krystyna Kloc i Bartłomiej Skrzyński, Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych prowadzili rozmowy, żeby znaleźć rozwiązanie w tej niezwykle trudnej sytuacji. To zaangażowanie, a także wsparcie firm ARAD i INTER-SYSTEM bez pomocy których nie byłoby to możliwe - pozwoliło na budowę specjalnego podestu. Na nim zmieści się 9 osób poruszających się na wózkach.

Zapisy na niedzielny mecz WTS Sparta Wrocław - Unia Tarnów (24.05, niedziela, godz. 16.45).

Tylko mailowo: michalfitas@gmail.com podać imię i nazwisko osoby na wózku i ewentualny nr rejestracyjny samochodu. Zwrotnie kibice otrzymają nawigację z instrukcją poruszania się. Organizatorzy proszę kibiców, podobnie jak dziennikarzy o dostosowanie się do wytycznych w trudnym czasie remontu!

UWAGA!
Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach mogą otrzymać miejsce tylko w wypadku wolnego krzesełka obok osoby na wózku (czyli w momencie jeśli ta zgłosi się bez opiekuna). Po ewentualnym zgłoszeniu i weryfikacji poinformujemy o przyznaniu lub nieprzyznaniu miejsca.

Zapisy do czwartku do godz. 13.00.

Dodano: 18 maja 2015

UWAGA! Przypominamy, że karnety na mecze piłkarskiego Śląska już nie obowiązują!

Na wszystkie mecze rundy finałowej będą oddzielne zapisy, nie ma opcji wyrobienia karnetu.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze. Rozpocznie się on w sobotę 23 maja 2015 roku o godz. 15:30 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na mfitas@slaskwroclaw.pl . Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski w rundzie finałowej pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
 4. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Dodano: 15 maja 2015

Po długich rozmowach i oczekiwaniu otrzymamy prawdopodobnie zgodę (przypominam, że na kibiców Śląska nałożony jest zakaz) na wyjazd do Poznania na mecz Lech-Ślask. Odbędzie się on w środę, 20 maja, początek o godz. 18:00. Niniejszym rozpoczynamy zapisy na ten wyjazd. Po drodze przewidujemy spacer po Żmigrodzie (wraz z obiadem).

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Za udział w wyjeździe będą pobrane symboliczne opłaty przeznaczone na wkład własny do projektu. Szczegóły w mailu potwierdzającym, zawierającym szczególowe informacje o wyjeździe.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (obiad), transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Pierwszeństwo w zapisach mają niepełnosprawni członkowie KKN, którzy opłacili w tym roku opłatę członkowską.

Uwaga!!! Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do 18 maja.

Harmonogram wyjazdu:
 • 11:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 12:00 początek spaceru po Żmigrodzie;
 • Około godz. 13:30 - obiad;
 • Około godz. 15:00 - wyruszamy w stronę Poznania;
 • Około godz. 17:00 - dotarcie do Poznania
 • Godz. 18:00 - początek meczu
 • Około 21:00 - wyruszamy z Poznania
 • Północ - przybliżony czas powrotu do Wrocławia
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Wyruszamy w środę (20 maja) o godz. 11:00 ze stacji BP (róg ul. Legnickiej i Milenijnej);
 3. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 4. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie.
 5. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 6. Jedziemy ubrani na zielono!!!

Projekt „KKN ON TOUR 2015” finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 15 maja 2015

Informujemy, że jeszcze dziś istnieje możliwość odbioru zamówionych i potwierdzonych biletów na niedzielny mecz Śląska z Legią. Zapraszamy w godzinach 15-18 do biura przy ul. Szewskiej 66/67a.

Przy okazji przypominamy, że od godziny 15 do 20 działać dziś będzie świetlica, a punktem kulminacyjnym dnia będzie spotkanie pt: „Dubaj z perspektywy osoby niepełnosprawnej”, na którym uczestnicy niedawnej 10-dniowej wyprawy opowiedzą o swoich wojażach na Półwyspie Arabskim. Spotkanie rozpoczynamy o 18.00. Zapraszamy!

Dodano: 13 maja 2015

Wejście osób poruszających się na wózkach na mecze żużlowe Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

Przez najbliższe dwa lata Stadion Olimpijski będzie przechodził gruntowny remont. Dzięki niemu poprawi się jakość oglądania imprez na obiekcie. Miasto Wrocław, Klub WTS Sparta Wrocław, Wykonawca pracowali i pracują, zarówno na etapie projektowym i wykonawczym, żeby arena żużlowych zmagań była w pełni dostosowana dla kibiców niepełnosprawnych. Także dzięki konsultacjom.

Bardzo trudne warunki, udostępniona jedynie część trybun(niedostosowanych) i - przede wszystkim - względy bezpieczeństwa miały sprawić, że kibice poruszający się na wózkach w ogóle nie mogliby oglądać meczów Betardu Sparty Wrocław. Prezes Klubu Krystyna Kloc i Bartłomiej Skrzyński, Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych prowadzili rozmowy, żeby znaleźć rozwiązanie w tej niezwykle trudnej sytuacji. To zaangażowanie, a także wsparcie firm ARAD i INTER-SYSTEM bez pomocy których nie byłoby to możliwe - pozwoliło na budowę specjalnego podestu. Na nim zmieści się 9 osób poruszających się na wózkach.

Zapisy na niedzielny mecz!

WTS Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (17.05, niedziela, godz. 16.45).

Tylko mailowo: michalfitas@gmail.com podać imię i nazwisko osoby na wózku i ewentualny nr rejestracyjny samochodu. Zwrotnie kibice otrzymają nawigację z instrukcją poruszania się. Organizatorzy proszę kibiców, podobnie jak dziennikarzy o dostosowanie się do wytycznych w trudnym czasie remontu!

UWAGA!
Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach mogą otrzymać miejsce tylko w wypadku wolnego krzesełka obok osoby na wózku (czyli w momencie jeśli ta zgłosi się bez opiekuna). Po ewentualnym zgłoszeniu i weryfikacji poinformujemy o przyznaniu lub nieprzyznaniu miejsca.

Zapisy do jutra, tj. czwartek do godz. 13.00.

Dodano: 12 maja 2015

Informujemy, że wszystkie 230 biletów z puli KKN na mecz Śląsk - Legia zostało już rozdysponowanych. Nie ma więc już możliwości zapisu kolejnych osób na mecz. Spóźnialskich zapraszamy wyjątkowo do kas - po normalne bilety oraz na następne mecze wraz z KKN.

Osoby, które otrzymały potwierdzenie przyznania biletu zapraszamy po ich odbiór w czwartek w godz. 12-18 do biura przy ul. Szewskiej 66/67a (przy okazji poszukujemy osoby chętnej do pomocy przy dystrybucji w godzinach 12-15.30).

Dodano: 11 maja 2015

Miło nam poinformować, że od początku maja 2015 roku w ramach realizacji projektu „Na Szewskiej” uruchomiona została grupa środowiskowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych, a wraz z nią świetlica w lokalu przy ul. Szewskiej we Wrocławiu. Grupa środowiskowego wsparcia dedykowana jest osobom niepełnosprawnym mieszkającym na terenie gminy Wrocław. Jej celem jest pobudzenie aktywności społecznej i zawodowej.

Prowadzenie grupy środowiskowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych odbywać się będzie w świetlicy przy ul. Szewskiej, która jest wyposażona w sprzęt kuchenny, gospodarczy oraz przedmioty przeznaczone do rozrywki i spędzania wolnego czasu (gry planszowe, logiczne i komputerowe).

Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki (w godz. 15:30-18:00) i piątki (w godz. 15-20). W ramach zadania organizowane będą: spotkania, konkursy, turnieje, konsultacje, pogadanki, emisje filmów, itp.

Kalendarz na ten tydzień:
 • Wtorek, 12.05.2015 godz. 15:30 - 18:00 - gry świetlicowe
 • Piątek, 15.05.2015 godz. 18:00 - spotkanie „Dubaj z perspektywy osoby niepełnosprawnej”. W ramach spotkania zaprezentowane zostaną zdjęcia z wyprawy członków KKN do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Projekt „Na Szewskiej 2015” finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji gminy Wrocław.

Dodano: 10 maja 2015

Z radością informujemy, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego wraz z Wydziałem ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego po przeprowadzeniu postępowania konkursowego przyznał naszej organizacji dotację na realizację projektu „Na Szlaku 2015” w wysokości 20 000 zł (środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

W ramach tego projektu zorganizujemy:
4 wycieczki turystyczne i 3 wycieczki rekreacyjno-wędkarskie.

Jesteśmy w trakcie tworzenia strony internetowej projektu, na której znajdziecie szczegóły dotyczące realizacji tego zadania.

Czekam na Wasze propozycje dot. miejsc, które chcielibyście zobaczyć.

Przypominam, że KKN realizuje obecnie także projekt „KKN On Tour 2015”: http://www.kkn.wroclaw.pl/kknontour2015/

Dodano: 8 maja 2015

UWAGA! Karnety na mecze piłkarskiego Śląska już nie obowiązują!

Na wszystkie mecze rundy finałowej będą oddzielne zapisy, nie ma opcji wyrobienia karnetu.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Rozpocznie się on w niedzielę 17 maja 2015 roku o godz. 18:00 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na mfitas@slaskwroclaw.pl . Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski w rundzie finałowej pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN opłaconą składką za rok 2015 - 2 zł / bilet).
  Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Dodano: 8 maja 2015

Wejście osób poruszających się na wózkach na mecze żużlowe Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

Przez najbliższe dwa lata Stadion Olimpijski będzie przechodził gruntowny remont. Dzięki niemu poprawi się jakość oglądania imprez na obiekcie. Miasto Wrocław, Klub WTS Sparta Wrocław, Wykonawca pracowali i pracują, zarówno na etapie projektowym i wykonawczym, żeby arena żużlowych zmagań była w pełni dostosowana dla kibiców niepełnosprawnych. Także dzięki konsultacjom.

Bardzo trudne warunki, udostępniona jedynie część trybun(niedostosowanych) i - przede wszystkim - względy bezpieczeństwa miały sprawić, że kibice poruszający się na wózkach w ogóle nie mogliby oglądać meczów Betardu Sparty Wrocław. Prezes Klubu Krystyna Kloc i Bartłomiej Skrzyński, Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych prowadzili rozmowy, żeby znaleźć rozwiązanie w tej niezwykle trudnej sytuacji. To zaangażowanie, a także wsparcie firm ARAD i INTER-SYSTEM bez pomocy których nie byłoby to możliwe - pozwoliło na budowę specjalnego podestu. Na nim zmieści się 9 osób poruszających się na wózkach.

Zapisy na niedzielny mecz

WTS Sparta Wrocław - GKM Grudziądz (10.05, niedziela, godz. 16.45)

Tylko mailowo: michalfitas@gmail.com podać imię i nazwisko osoby na wózku i ewentualny nr rejestracyjny samochodu. Zwrotnie kibice otrzymają nawigację z instrukcją poruszania się. Organizatorzy proszę kibiców, podobnie jak dziennikarzy o dostosowanie się do wytycznych w trudnym czasie remontu!

UWAGA!

Osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach mogą otrzymać miejsce tylko w wypadku wolnego krzesełka obok osoby na wózku (czyli w momencie jeśli ta zgłosi się bez opiekuna). Po ewentualnym zgłoszeniu i weryfikacji poinformujemy o przyznaniu lub nieprzyznaniu miejsca.

Przed najbliższym meczem, wyjątkowo z racji na uzyskanie pozwoleń prosimy kibiców o podawanie danych do soboty, tj. jutro do godziny 8.00.

Dodano: 7 maja 2015

(ten mecz odbędzie się pod warunkiem zwycięstwa Śląska w meczu wtorkowym i kontynuacji serii PlayOffs)

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Czarnymi Słupsk, który rozpocznie się 7 maja (czwartek) o godz. 18.30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn! Środki pokrywają funkcjonowanie biura (prąd, telefony, dojazdy itd.)

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub ewentualnie telefonicznie 792-93-00-94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do wtorku (05.05) do godz. 23.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 27 kwietnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Czarnymi Słupsk, który rozpocznie się 5 maja (wtorek) o godz. 18.30 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn! Środki pokrywają funkcjonowanie biura (prąd, telefony, dojazdy itd.)

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do niedzieli (03.05) do godz. 9.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 26 kwietnia 2015

Odbiór zamówionych i potwierdzonych biletów na mecz Śląsk - Wisła odbędzie się jutro w poniedziałek 27.04 w godz. 12-18 w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a.

Prosimy, by w miarę możliwości wszyscy odebrali bilety jutro. W dzień meczu będzie to nieco utrudnione.

Kontakt: michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94.

Dodano: 21 kwietnia 2015

18 kwietnia 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu miało miejsce wydarzenie, które wejdzie do historii sportu - nie tylko polskiego, ale także światowego. Po raz pierwszy na trybunach jakiegokolwiek stadionu pojawiło się ponad tysiąc osób z różnoraką niepełnosprawnością - konkretnie 1005! Oprócz nich ponad 200 wejściówek otrzymali asystenci i opiekunowie.

Lista organizacji >>

Serdeczne podziękowanie kierujemy także do wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do realizacji tej kampanii. Wierzymy, że przyczyni się ona do zwiększenia integracji dolnośląskiego środowiska osób niepełnosprawnych i zwiększenia jego aktywności.

Zapraszamy na kolejne mecze!

Z pozdrowieniami organizatorzy:
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych
WKS Śląsk Wrocław SA
Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 20 kwietnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków. Rozpocznie się on w środę 29 kwietnia 2015 roku o godz. 20:30 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na michalfitas@gmail.com. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym.
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 2 zł / bilet. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).
 4. Nie zwlekajcie proszę ze zgłoszeniami, chcielibyśmy wszystkie bilety rozdać w poniedziałek!

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów odbędzie się w poniedziałek 27.04 w godz. 12-18 w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a.

Dodano: 20 kwietnia 2015

Jeżeli chcecie wraz z KKN pojechać do Warszawy na mecz Polska-Gruzja (13 czerwca 2015), czym prędzej zakupcie bilet według wytycznych na tej stronie:
http://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0403.

Nie mamy możliwości złożenia zamówienia grupowego! Każdy musi bilet kupić sobie sam!

Wyjazd do Warszawy zostanie zorganizowany w ramach projektu „KKN On Tour 2015” finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Szczegóły na stronie projektu: http://www.kkn.wroclaw.pl/kknontour2015/

Osoby, które zakupią bilety i będą chciały jechać z nami, prosimy o kontakt.

Dodano: 19 kwietnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wyjazd do Poznania, gdzie w sobotę 25 kwietnia odbędzie się mecz Lech - Śląsk. Przed meczem planujemy długi postój na pikniku grillowym w Miliczu.

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Uczestnikom wyjazdu zapewniamy: posiłek (grillowy), transport (w tym powrót pod drzwi) i bilet na mecz.

Pierwszeństwo w zapisach mają niepełnosprawni członkowie KKN, którzy opłacili w tym roku opłatę członkowską oraz Ci, którzy najbardziej regularnie podróżowali w tym roku na mecze organizowane przez KKN. Poinformujemy o kwalifikacji lub braku miejsc maksymalnie do 22 kwietnia.

Harmonogram wyjazdu:
 • 10:00 wyjazd z Wrocławia;
 • Około godz. 11:00 początek pikniku grillowego w Miliczu;
 • Około godz. 16 - wyruszamy w stronę Poznania;
 • Około godz. 18:30 - dotarcie do Poznania
 • Godz. 20:30 - początek meczu
 • Około 23 - wyruszamy z Poznania
 • 2-3 w nocy - przybliżony czas powrotu do Wrocławia
Szczegóły wyjazdu i regulamin:
 1. Proszę o przeczytanie całej informacji i zaakceptowanie niniejszego regulaminu;
 2. Wyruszamy w sobotę (25 kwietnia) o godz. 10:00 ze stacji BP (róg ul. Legnickiej i Milenijnej);
 3. Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771. W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy;
 4. O zakwalifikowaniu na wyjazd poinformujemy mailowo lub telefonicznie.
 5. Uprzejmie proszę o zachowanie godne członka naszego Stowarzyszenia i kibica Śląska;
 6. Jedziemy ubrani na zielono!!!

Projekt „KKN ON TOUR 2015” finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 19 kwietnia 2015

W środę 22 kwietnia 2015 roku w Teatrze Współczesnym o godz. 19.15 rozpocznie się spektakl „Tajemniczy Ogród”. Osoby zrzeszone w KKN oraz ich rodziny i bliscy dzięki współpracy z MM Impresario mogą obejrzeć tę sztukę za 5 zł. Na zgłoszenia czekamy do jutra (poniedziałek) do godz. 18:00.

Więcej o sztuce na stronie:
http://www.wteatrw.pl/index.php/przedstawienia/tajemniczy-ogrod

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy.

Dodano: 19 kwietnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Asseco Gdynia, który rozpocznie się 26 kwietnia (niedziela) o godz. 20.00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn! Środki pokrywają funkcjonowanie biura (prąd, telefony, dojazdy itd.)

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do piątku (24.04) do godz. 9.00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 15 kwietnia 2015

Odbiór zamówionych i potwierdzonych biletów na sobotni mecz Lechia-Śląsk możliwy będzie JUTRO w czwartek w godz. 12.00-18.00 w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a.

Jeśli ktoś ma inne sprawy, postaramy się wszystko załatwić.

Przy odbiorze biletów zachęcamy do wsparcia KKN symbolicznymi kwotami - do specjalnej puszki.

UWAGA! Wciąż zbieramy zgłoszenia, by pobić Rekord Europy w ilości kibiców niepełnosprawnych na jednym meczu. Jest już nas 550! Zachęcamy do zgłoszeń!

Szczegóły:
http://slaskwroclaw.pl/strona/aktualnosci/razem-z-kkn-em-bijemy-rekord-europy-12836276.

Dodano: 10 kwietnia 2015 Wspólnie bijemy rekord!!!

18 kwietnia 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się mecz przyjaźni Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. W tym dniu przypada także finał Tygodnia Akcji CAFE w Polsce - organizacji odpowiedzialnej z ramienia UEFA za poprawę dostępności stadionów piłkarskich dla osób niepełnosprawnych.

Nasze działania w obszarze dostępności od dawna wykraczają poza przeciętność czego, przykładem jest ponad sto zorganizowanych wyjazdów na mecze i regularna obecność średnio 200. osób niepełnosprawnych i opiekunów na meczach rozgrywanych we Wrocławiu.

Chcielibyśmy iść dalej i przekraczać kolejne bariery. Według dostępnych informacji największa liczba osób niepełnosprawnych na meczu w historii wynosi 700. Rekord ten ustanowiony został w Szkocji. Wraz z naszymi partnerami: WKS Śląskiem Wrocław i Wydziałem ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, z pomocą organizacji pozarządowych, ośrodków, szkół, etc. skupiających osoby niepełnosprawne mamy ambicję pobić ten rekord, gromadząc na stadionie 1000 osób niepełnosprawnych. Pokażmy, że my też możemy! Zamanifestujmy wspólnie, iż organizator każdej imprezy masowej w Polsce powinien uwzględniać obecność osób niepełnosprawnych na obiekcie. Tak, jak to od wielu lat udowadniają Śląsk Wrocław i pierwszy w Polsce Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Zapraszamy na mecz każdą osobę z niepełnosprawnością, dolnośląskie ośrodki, organizacje pozarządowe, szkoły zrzeszające osoby niepełnosprawne. Wszystkim zapewniamy darmowe wejściówki!!! Państwa prosimy tylko o organizację we własnym zakresie transportu (parking odkryty przy ul. Królewieckiej). Przed meczem w busie KKN prowadzona będzie kwesta (proponujemy złotówkę od wejściówki). Zebrane środki przeznaczymy na bieżącą działalność naszego Stowarzyszenia, które jest organizacją non-profit.

Zbiorcze listy, koniecznie z imieniem, nazwiskiem i nr PESEL proszę wysyłać na adres mailowy: mfitas@slaskwroclaw.pl . Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem: 792 930 094.

Bądźmy w ten dzień razem!!! Wspólnie przejdźmy do historii!!! Logotypy organizacji, które zapiszą więcej niż 30 osób zostaną wyświetlone podczas meczu na stadionowym telebimie.

Dodano: 9 kwietnia 2015

18 kwietnia 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się mecz przyjaźni Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. W tym dniu przypada także finał Tygodnia Akcji CAFE w Polsce - organizacji odpowiedzialnej z ramienia UEFA za poprawę dostępności stadionów piłkarskich dla osób niepełnosprawnych. Z tej okazji chcemy ustanowić rekord świata w liczbie osób niepełnosprawnych i zgromadzić 1000 osób wraz z opiekunami. Zapisy będą się nieco różnić od standardowych.

Zapisy dla grup - 10 osób i więcej - michalfitas@gmail.com - od koordynatora grupy potrzebna będzie lista nazwisk i numerów PESEL (zaznaczyć osoby będące na wózku). Logotypy organizacji, które zapiszą więcej niż 30 osób zostaną wyświetlone podczas meczu na stadionowym telebimie. W razie pytań 792 930 094.

Zapisy indywidualne - Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy - czyli standardowo.

Przed meczem w busie KKN i przy odbiorze biletów w biurze prowadzona będzie kwesta (proponujemy złotówkę od wejściówki). Zebrane środki przeznaczymy na bieżącą działalność naszego Stowarzyszenia, które jest organizacją non-profit.

O odbiorze biletów poinformujemy na początku tygodnia - prawdopodobnie będzie miał miejsce w czwartek 16.04 w godz. 12-18 w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a.

Dodano: 8 kwietnia 2015

Z radością informujemy, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego docenił nasz trud, przychylając się do zaproponowanej przez nas formy aktywizacji osób niepełnosprawnych, przyznając nam dofinansowanie na realizację projektu „KKN On Tour 2015” (od 18 kwietnia 2015 roku), w ramach którego zorganizujemy do końca roku co najmniej 12 wyjazdów na imprezy sportowe i 6 wycieczek dla dzieci niepełnosprawnych. Oznacza to, że znacznie obniżone zostaną opłaty za wyjazdy pobierane od uczestników.

Dotacja ma formę wsparcia, więc będzie to dofinansowanie. Musimy więc włożyć deklarowany wkład własny pochodzący od uczestników wyjazdów.

Zapewniamy: przejazd, ciepły posiłek, bilet do 30 zł wartości.

Harmonogram wyjazdów dofinansowanych ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego będzie zawsze dostępny na stronie projektu KKN On Tour 2015: http://www.kkn.wroclaw.pl/kknontour2015/

Postaramy się, by w ciepłe dni łączyć wyjazdy z piknikami grillowymi.

Projekt „KKN ON TOUR 2015” finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dodano: 6 kwietnia 2015

Kończą się powoli święta, które, mam nadzieję, były dla Was udane. Czas więc wracać powoli na kibicowskie trasy. Już w najbliższą SOBOTĘ, 11 kwietnia organizujemy z inicjatywy własnej KKN wyjazd na mecz Piast Gliwice - Śląsk. Ruszamy więc z zapisami, które potrwają do wyczerpania miejsc.

Będzie to wyjazd pozaprojektowy, niedotowany, dlatego też musimy solidarnie pokryć koszty zarówno naszego busa, jak i wynajmu drugiego. Koszt wyjazdu wyniesie 70 zł. Mamy 16 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Postaramy się załatwić darmowe bilety. Do momentu otrzymania decyzji trzeba więc uwzględnić także ten koszt, choć doświadczenia napawają optymizmem.

Posiłek we własnym zakresie. Po drodze zatrzymamy się w KFC lub McDonaldzie, gdzie każdy będzie mógł sobie coś kupić. W razie czego proponuję wziąć kanapki.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 12:30!!! Mecz jest o godz. 18:00. Zaraz po meczu wracamy do Wrocławia - myślę, że dotrzemy do domów max o 23:00.

Jedziemy ubrani na zielono i trzymamy fason.

Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzę zwrotnym mailem. Brak miejsc także.

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Dodano: 6 kwietnia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z MKS Dąbrowa Górnicza, który rozpocznie się 10 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn! Środki pokrywają funkcjonowanie biura (prąd, telefony, dojazdy itd.).

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do czwartku (09.04) do godz. 10 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 2 kwietnia 2015
Dodano: 1 kwietnia 2015

Odbiór zamówionych i potwierdzonych biletów na sobotni mecz możliwy będzie JUTRO w czwartek w godz. 12.00-18.00 w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a.

Także jutro odebrać można odebrać rzeczy z wyprzedaży kolekcji Pumy.

Jeśli ktoś ma inne sprawy, postaramy się wszystko załatwić.

Wszelkie nieuregulowane płatności można, a nawet trzeba uiścić również jutro. Prosimy o odliczone kwoty - wydawanie z 200 zł lub 500 euro często jest uciążliwe.

Dodano: 31 marca 2015

Dzięki współpracy z MMImpresario po spektaklu na deskach Teatru Współczesnego zapraszamy na kolejne doznania artystyczne.

W piątek, 17 kwietnia na dużej scenie Teatru Polskiego odbędzie się recital wybitnej divy Małgorzaty Walewskiej w duecie z harfą.

Dla osób związanych z KKN mamy specjalne rabaty.

Osoby poruszające się na wózku: 15 złotych (miejsca na parterze, które normalnie są w cenie 80zł).

Osoby towarzyszące, rodziny, znajomi, pozostali członkowie KKN: 45 zł (to prawie 50% zniżki od normalnej ceny biletów).

Więcej o wydarzeniu na stronie: http://mmimpresario.eu/

Chętnych prosimy o zgłoszenia (e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl) do 3 kwietnia. O sposobach płatności poinformujemy w osobnym mailu.

Dodano: 30 marca 2015

Przypominamy, że dotarły do nas koszulki KKN, które zamawialiście. Ci, którzy zapłacili mogą je odbierać. Ci, którzy jeszcze nie zapłacili, proszeni są o uregulowanie tego - przypominam, koszt 1 sztuki wynosi 40 zł.

Możliwości zapłaty:
 1. Przelewem - preferowany.
  Nr konta roboczego do wpłat:
  Paweł Parus, ul. Modra 8/3, 54-151 Wrocław
  50 1020 5558 1111 1098 6440 0020
 2. Gotówką przy odbiorze - proszę o taką informację.

Odbiór koszulek od wtorku od godz. 12:00 w biurze na Szewskiej. Można je odbierać codziennie w godz. 10-17.

Możliwy także odbiór indywidualny. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Dodano: 27 marca 2015

KKN to nie tylko imprezy sportowe, ale i wspólne spotkania, zabawy i integracja. Korzystając z wolnej soboty postanowiliśmy zorganizować popołudniowo - wieczorne spotkanie „świetlicowe”. Korzystając z lokalu projektu „Kibice Razem” na Szewskiej spotkamy się, by pograć w „Eurobiznes”, „Rummikuba” lub w inne dostępne tu planszówki / PS3. Zaczynamy o godz. 18.00. W godzinach wieczornych przeniesiemy się do jakiegoś pobliskiego pubu.

Osoby chętne na przyjście i spędzenie z nami soboty w centrum miasta proszę o informację zwrotną na mail michalfitas@gmail.com.

Dodano: 27 marca 2015

Przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy nie oznacza, że nic się nie dzieje. Już jutro (w sobotę) o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Oporowskiej odbędzie się mecz III ligi Śląsk Wrocław - MKS Oława.
http://slaskwroclaw.pl/strona/aktualnosci/slask-ii-w-sobote-na-oporowskiej-12836180.

Dodano: 25 marca 2015

w najbliższy czwartek, 26 marca o godz. 20:00 w ramach Akademii Intelektu organizowanej przez Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka” odbędzie się spotkanie z założycielem Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Pawłem Parusem.

Miejsce: pl. bp. Nankiera 17 A, Wrocław (nieopodal Szewskiej) - filmik, jak trafić:
http://www.maciejowka.org/o-nas/jak-trafic

Więcej informacji: http://www.maciejowka.org

Uwaga!!! Aby w pełni pokazać uczestnikom spotkania ideę działalności KKN, wszystkich, którzy są w jakikolwiek sposób związani z naszym Stowarzyszeniem zachęcamy do przybycia! Pokażmy nas i naszą grupę. Spróbujmy wspólnie przełamać bariery i stereotypy dot. osób z niepełnosprawnością.

Przed spotkaniem o godz. 19:00 odbędzie się Msza w kościele św. Macieja.

Dodano: 24 marca 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Podbeskidziem Bielsko Biała. Rozpocznie się on w sobotę 4 kwietnia 2015 roku o godz. 15:30 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu darmowej wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach w roku 2015 oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na michalfitas@gmail.com. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. W zależności od ilości wolnych biletów pozostałe miejsca będą przyznawane natychmiast lub po pewnym czasie - o wszystkim będzie w mailach zwrotnych.
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 2 zł / bilet. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

O odbiorze biletów jeszcze poinformujemy (prawdopodobnie odbędzie się w czwartek 2 kwietnia).

Dodano: 24 marca 2015

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami na koncert pn. „Śpiewać każdy może”, który odbędzie się w naszym Ośrodku w dniu 24.04.2015r.

Impreza rozpoczyna się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 14.00.

W programie przewidziano szereg atrakcji dla uczestników, m.in. poczęstunek, zamki dmuchane, malowanie twarzy, gry, zabawy i konkursy.

Każda Placówka może zgłosić maksymalnie 3 występy.

Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres: biuro@mspdion.org.pl do dnia 15.04.2015r.

Koncert organizowany w ramach projektu „Aktywność na różne sposoby”, dofinansowanego ze środków PFRON.

W razie pytań prosimy kontaktować się z Biurem Stowarzyszenia:
Paulina Słowińska
tel.: 71 38 30 014
www.mspdion.org.pl

Dodano: 22 marca 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Turowem Zgorzelec, który rozpocznie się 29 marca (niedziela) o godz. 14.00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn! Środki pokrywają funkcjonowanie biura (prąd, telefony, dojazdy itd.)

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do czwartku (26.03) do godz. 10.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 17 marca 2015

Jutro (18 marca), o godz. 19:15 w Teatrze Współczesnym odbędzie się spektakl „Rewizor”. Więcej o spektaklu na stronie:
http://www.wteatrw.pl/index.php/przedstawienia/rewizor

Dla członków KKN, rodzin, znajomych mamy bilety na ten spektakl w cenie 5 złotych (cena regularna 32zł).

Chętnych prosimy o zgłoszenia na e-maila: biuro@kkn.wroclaw.pl lub tel.: 603 765 771 do dziś, do godz. 20:00.

Dodano: 16 marca 2015

Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje w piątek (20 marca) wyjazd do Łęcznej na mecz Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław. Udział w wyjeździe jest odpłatny. Koszt wyniesie 100 zł. Do tego może dojść opłata za bilet, choć tej chcielibyśmy uniknąć - czynimy starania.

Mamy 9 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Posiłek we własnym zakresie. Po drodze zatrzymamy się w KFC lub McDonaldzie, gdzie każdy będzie mógł sobie coś kupić. Proponuję w razie czego zaopatrzyć się w kanapki (własny prowiant).

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 11:00!!! Mecz jest o godz. 20:30. Zaraz po meczu wracamy do Wrocławia. Planowany czas dotarcia do domów to sobota rano, godz. 5-6.

Jedziemy ubrani na zielono i trzymamy fason. Reprezentujemy godnie zarówno KKN jak i Śląsk Wrocław.

Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771;

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzę zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Dodano: 10 marca 2015

Piłkarze Śląska co prawda nie rozpieszczają ostatnio swoich fanów, ale to powinno jeszcze bardziej zmotywować nas do gorącego dopingu. Okazja nadarzy się już w niedzielę 15 marca, kiedy to odbędzie się mecz Ekstraklasy Korona Kielce - Śląsk Wrocław. Rozpoczynamy zapisy na ten wyjazd, organizowany z inicjatywy własnej KKN.

Będzie to wyjazd pozaprojektowy, dlatego też musimy solidarnie pokryć koszty zarówno naszego busa, jak i ewentualnie wynajmu drugiego. Koszt wyjazdu wyniesie 90 zł. Mamy 16 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Posiłek we własnym zakresie. Po drodze zatrzymamy się w KFC lub McDonaldzie, gdzie każdy będzie mógł sobie coś kupić. Proponuję w razie czego zaopatrzyć się w kanapki (własny prowiant).

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:30!!! Mecz jest o godz. 15:30. Zaraz po meczu wracamy do Wrocławia - dotrzemy do domów około godz. 22-23.

Jedziemy ubrani na zielono i trzymamy fason. Reprezentujemy godnie zarówno KKN jak i Śląsk Wrocław.

Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771;

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzę zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Dodano: 10 marca 2015

We wtorek (10 marca) w godz. 12-15 dyżur na Szewskiej będzie pełnił Paweł Parus.

W czwartek z kolei (12 marca) Michał Fitas i Paweł Parus będą dostępni w godz. 12-18.

Zapraszamy - na kawę i herbatę, rozmowę, chińczyka, szachy czy załatwienie różnych spraw.

Dodano: 9 marca 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Rosą Radom, który rozpocznie się 13 marca (piątek) o godz. 19.00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić zbiórkę - 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn! Środki pokrywają funkcjonowanie biura (prąd, telefony, dojazdy itd.).

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do czwartku (12.03) do godz. 10.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (97,0fm).

Dodano: 3 marca 2015

w najbliższą sobotę 7 marca w Toruniu odbędzie się mecz Ekstraklasy koszykarzy Polski Cukier - Śląsk Wrocław. Pojawił się pomysł, by pojechać tam na cały dzień - pozwiedzać do wieczora miasto, następnie pójść na mecz koszykówki, a po nim wrócić do domu. Koszt wyjazdu wyniósłby 100 zł. Pojedziemy wyłącznie wtedy, kiedy znajdzie się przynajmniej 7 chętnych.

Na informacje od Was czekamy do czwartku do godz. 12:00.

Dodano: 3 marca 2015

W ślad za Waszym zamówieniem koszulek KKN informuję, że rozpoczęliśmy proces ich produkcji. Jak tylko będą gotowe do odbioru - poinformuję.

Wpłat za koszulki można dokonywać następującymi kanałami:
 1. Przelewem na konto pomocnicze:
  Paweł Parus, ul. Modra 8/3, 54-151 Wrocław
  50 1020 5558 1111 1098 6440 0020
 2. W biurze na Szewskiej w godzinach jego otwarcia (zwykle pn-pt 10-17)
 3. Podczas najbliższego meczu Śląsk-Legia w busie KKN na parkingu od ul. Królewieckiej w pobliżu pętli tramwajowej na godzinę przed meczem.

Przypominamy, że koszt jednej koszulki to 40 zł.

Dodano: 3 marca 2015

Informujemy, że czwartkowy dyżur przedstawicieli Zarządu KKN w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a zostaje przeniesiony na piątek (6.03) (z powodu czwartkowego wyjazdu do Warszawy). Będziemy do Waszej dyspozycji w godz. 12-18.

W piątek również będzie można odebrać bilet na mecz Śląsk - Legia (tylko osoby, które zgłosiły się oraz dostały potwierdzenie otrzymania biletu). Przypominamy o formalnościach przy odbiorze biletów, o których już pisaliśmy.

Przy okazji można też dokonać różnych opłat np. za koszulki KKN.

Jednocześnie informujemy, że na niedzielny mecz Śląsk - Legia zamówione już zostały praktycznie wszystkie wejściówki (został jeden bilet na trybunę D). Oznacza to, że na meczu będzie 248 osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami.

Dodano: 3 marca 2015
Co nas czeka w marcu? Kalendarz planowanych wydarzeń.
 • 5 marca - wyjazd do Warszawy na mecz Pucharu Polski Legia - Śląsk (inicjatywa własna KKN)
 • 7 marca - możliwy wyjazd do Torunia na mecz koszykówki Polski Cukier - Śląsk połączony ze zwiedzaniem miasta (inicjatywa własna KKN)
 • 8 marca - mecz ligowy Śląsk - Legia na Stadionie Miejskim
 • 13 marca - mecz koszykówki Śląsk - Rosa Radom w hali Orbita
 • 15 marca - możliwy wyjazd na mecz Korona Kielce - Śląsk (inicjatywa własna KKN)
 • 20 marca - możliwy wyjazd na mecz Górnik Łęczna - Śląsk (inicjatywa własna KKN)
 • 26 marca - spotkanie w Duszpasterstwie Akademickim Maciejówka
 • 29 marca - wspólne oglądanie meczu Irlandia - Polska

Przypominamy, że w każdy wtorek i czwartek w godz. 12-18 czynna jest świetlica (Szewska 66/67) gdzie poza wypiciem herbaty czy kawy można po prostu pogadać lub pograć w gry planszowe.

O wszystkich wymienionych i niewymienionych powyżej wydarzeniach będziemy na bieżąco informować na naszych kanałach komunikacyjno-informacyjnych:
Dodano: 26 lutego 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Rozpocznie się on w niedzielę 8 marca 2015 roku o godz. 18:00 we Wrocławiu.

Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu darmowej wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na michalfitas@gmail.com. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. W zależności od ilości wolnych biletów pozostałe miejsca będą przyznawane natychmiast lub po pewnym czasie - o wszystkim będzie w mailach zwrotnych.
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 2 zł / bilet. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

O odbiorze biletów jeszcze poinformujemy (prawdopodobnie odbędzie się w piątek 6 marca).

Kontakt: michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94.

Dodano: 25 lutego 2015

Jeszcze nie zrealizowaliśmy wyjazdu na ligowy mecz do Zabrza, a już trzeba myśleć o kolejnej wyprawie. Wszystko za sprawą rozgrywek o Puchar Polski, w ramach których już w CZWARTEK, 5 marca odbędzie się rewanżowy mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (w pierwszym starciu remis 1:1). Rozpoczynamy więc zapisy na wyjazd do Warszawy organizowany z inicjatywy własnej KKN.

Będzie to wyjazd pozaprojektowy, dlatego też musimy solidarnie pokryć koszty zarówno naszego busa, jak i ewentualnie wynajmu drugiego. Koszt wyjazdu wyniesie 100 zł. Mamy 16 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Załatwimy darmowe bilety!!! Posiłek we własnym zakresie. Po drodze zatrzymamy się w KFC lub McDonaldzie, gdzie każdy będzie mógł sobie coś kupić. Proponuję zaopatrzyć się w kanapki (własny prowiant).

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 13:00!!! Mecz jest o godz. 20:00. Zaraz po meczu wracamy do Wrocławia - myślę, że dotrzemy do domów około 3 w nocy.

Jedziemy ubrani na zielono i trzymamy fason. Nie nadużywamy alkoholu. Reprezentujemy godnie zarówno KKN jak i Śląsk Wrocław.

Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzę zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Dodano: 24 lutego 2015
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych otworzyło dwa kanały wsparcia społecznego dedykowane wszystkim tym, którzy:
 • są osobami niepełnosprawnymi i chcą się spotkać, pogadać, rozwiązać problemy;
 • są osobami wspierającymi środowisko osób niepełnosprawnych i chcieliby o tym porozmawiać;
 • chcą miło spędzić czas;
 • mają ochotę rozerwać przy grach planszowych;
 • po prostu chcą się napić herbaty i kawy.

Wszystko to w ramach zadań statutowych Stowarzyszenia KKN, które poprzez prowadzenie ŚWIETLICY i GRUPY WSPARCIA otwiera się jeszcze bardziej na potrzeby członków, beneficjentów i odbiorców działań.

Realizacja zadania jest możliwa dzięki współpracy z Ośrodkiem Kibice Razem użyczającym nam biura przy ul. Szewskiej 66/67A.

Dyżury:
Paweł Parus - wtorek w godz. 12-16, czwartek w godz. 12-18.
Michał Fitas - czwartek w godz. 12-18

Dodano: 20 lutego 2015

Informujemy, że od jutra zmienia się kanał, na którym można odbierać audiodeskrypcję sportową podczas meczów piłki nożnej, koszykówki i żużla.

Przestawiamy się na 97,00 FM.

Przypominamy, że audiodeskrypcja jest dostępna teraz na WSZYSTKICH MECZACH PIŁKI NOŻNEJ, KOSZYKÓWKI I ŻUŻLA.

Zadanie dofinansowuje Gmina Wrocław.

Dodano: 19 lutego 2015

Rozpoczynamy zapisy na wyjazd organizowany z inicjatywy własnej KKN na mecz Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, który odbędzie się w SOBOTĘ 28 lutego 2015 roku.

Będzie to wyjazd pozaprojektowy, dlatego też musimy solidarnie pokryć koszty zarówno naszego busa, jak i wynajmu drugiego. Koszt wyjazdu wyniesie prawdopodobnie 70 zł. Przewidujemy wyjazd dwoma busami. Mamy więc 16 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ustalamy terminu zapisów, gdyż praktyka wskazuje na to, że po pierwszych dniach mamy już komplet.

Postaramy się załatwić darmowe bilety. Do momentu otrzymania decyzji trzeba więc uwzględnić także ten koszt, choć doświadczenia w kontaktach z Górnikiem napawają optymizmem.

Posiłek we własnym zakresie. Po drodze zatrzymamy się w KFC lub McDonaldzie, gdzie każdy będzie mógł sobie coś kupić. W razie czego proponuję wziąć kanapki.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 13:30!!! Mecz jest o godz. 18:00. Zaraz po meczu wracamy do Wrocławia - myślę, że dotrzemy do domów max o 23:00.

Jedziemy ubrani na zielono i trzymamy fason - wszyscy reprezentujemy Śląsk i przede wszystkim Stowarzyszenie KKN.

Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771;

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzę zwrotnym mailem. Brak miejsc także.

W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Dodano: 19 lutego 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Polfarmex Kutno, który rozpocznie się 27 lutego (piątek) o godz. 19.00 w Hali Orbita.

Przypominamy, że od 2015 roku w zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy na każdym kolejnym meczu prowadzić dobrowolna zbiórkę - 3 zł od osoby.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn!

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do środy (25.02) do godz. 10.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (94,5fm).

Dodano: 18 lutego 2015

Odbiór zamówionych i potwierdzonych biletów na sobotni mecz Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok możliwy będzie w czwartek w godz. 12-18 w biurze przy ul. Szewskiej 66/67a.

Przypominamy, że od roku 2015 za każdy bilet pobierana jest opłata 2 zł / osoba.

Opłaty można dokonać przy odbiorze biletu (czwartek w godz. 12-18).

Dodano: 14 lutego 2015

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok. Rozpocznie się on w sobotę 21 lutego 2015 roku o godz. 18:00 we Wrocławiu.Zasady dystrybucji:
 1. Pierwszeństwo w otrzymaniu darmowej wejściówki mają: osoby regularnie uczestniczący w meczach na jesień oraz członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2015.
 2. Zgłaszamy się mailowo na michalfitas@gmail.com. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. W zależności od ilości wolnych biletów pozostałe miejsca będą przyznawane natychmiast lub po pewnym czasie - o wszystkim będzie w mailach zwrotnych.
 3. Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 2 zł / bilet. Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy

.

O odbiorze biletów jeszcze poinformujemy (prawdopodobnie odbędzie się w czwartek).

Kontakt: michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 11 lutego 2015

W ubiegłym tygodniu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia „Klub Kibiców Niepełnosprawnych”. Podczas obrad wybrano władze KKN na kadencję 2015-2019.

W skład Zarządu weszli: Aleksandra Sus, Michał Fitas, Marcin Labęda i Paweł Parus.

Nad pracą Zarządu czuwać będzie Komisja Rewizyjna w składzie: Anna Wargocka, Artur Kotliński i Grzegorz Greszczuk.

Skarbnikiem została Marzena Okupniak.

Poza wyborem władz dokonana została analiza tego, co było i przedstawiona wizja tego, co będzie.

Wyrażamy nadzieję, że decyzje Walnego wpłyną zarówno na bogactwo ofert dla beneficjentów KKN, jak i jeszcze większą profesjonalizację organizacji. Zmiany zostały zgłoszone do KRS.

Sylwetki osób zaangażowanych w prowadzenie KKN można znaleźć na naszej stronie: http://kkn.wroclaw.pl/wladze_kkn.html.

Dodano: 10 lutego 2015

W imieniu Urzędu Miasta Wrocławia oraz Wrocławskiej Rady Konsultacyjnej ds. Osób Niepełnosprawnych informujemy, że kolejne spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. Inicjatyw na Rzecz Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych odbędzie się we wtorek 17.02.2015r. o godzinie 13:00.

Miejsce spotkania: Sala Konferencyjna Sektor 3 ul. Legnicka 65. Tematem spotkania będą Konkursy planowane przez Gminę Wrocław w 2015r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dodano: 7 lutego 2015

Integracyjny Bal Karnawałowy już wkrótce!

Wszystkich zakochanych, samotnych, uśmiechniętych, poważnych, lubiących potańczyć, zjeść lub po prostu spędzić miło czas zapraszamy już 14 lutego od godz. 20:30 na Bal! Karnawał dobiega końca, 14.02 to ostatnia sobota przed „ostatkami”. Postanowiliśmy ją wykorzystać!

UWAGA! Impreza jest dla WSZYSTKICH! Nie tylko dla osób z niepełnosprawnością! Możesz więc wziąć kogoś z rodziny, znajomych, przyjaciół lub swoją miłość.

JEST MAŁO CZASU, ALE LICZYMY NA SZYBKIE DECYZJE I DOBRĄ FREKWENCJĘ! (w przypadku bardzo małego zainteresowania będziemy zmuszeni odwołać imprezę).

Szczegóły:
 • Koszt: 25 zł / osoba
 • Miejsc: 50
 • Gdzie? Tratwa (Legnicka 65) - teren Skateparku i Sektora 3 - tuż obok znanej nam stacji BP. Sala dostępna, ok. 140m2, ogrzewana, z małym zapleczem kuchennym.
 • Jedzenie, napoje i alkohol we własnym zakresie! (organizatorzy zapewnią salę, dobrą muzykę i talerze / kubki / sztućce)
Zgłoszenia i wpłaty:
 • michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94
 • Gotówka u Pawła Parusa lub Michała Fitasa (np. w środę podczas dystrybucji biletów na Szewskiej w godz. 12-18!)
 • Najlepszy sposób wpłat: 41 1090 2402 0000 0006 1008 7371 Myśliwska 1/3, 50-241 Wrocław, Michał Fitas
Dodano: 6 lutego 2015

Rozpoczynamy zapisy na wyjazd organizowany z inicjatywy własnej KKN na mecz Cracovia - Śląsk, który odbędzie się 15 lutego 2015 w Krakowie.

Będzie to wyjazd pozaprojektowy, dlatego też musimy solidarnie pokryć koszty nie tylko naszego busa, ale i wynajmu drugiego. Koszt wyjazdu wyniesie 100-110 zł. Skąd to wahanie? Otóż zależy to po prostu od liczby chętnych. Komplet oznaczać będzie 100 zł, dwie osoby mniej - 110 zł. Przewidujemy wyjazd dwoma busami. Mamy więc 16 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ustalamy terminu zapisów, gdyż z praktyki wiem, że zwykle w pierwsze 2-3 dni jest już „po herbacie” - czyli mamy komplet. Zależy nam na skompletowaniu całego busa, stąd też zachęcajcie odpowiedzialnych znajomych.

Postaramy się załatwić darmowe bilety. Do momentu otrzymania decyzji trzeba jednak uwzględnić także ten koszt.

Posiłek we własnym zakresie. Po drodze zatrzymamy się w KFC lub McDonaldzie, gdzie każdy będzie mógł sobie coś kupić. W razie czego proponuję wziąć kanapki.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 9:30!!! Mecz jest o godz. 15:30. Zaraz po meczu wracamy do Wrocławia - myślę, że dotrzemy do domów max o 22:00.

Jedziemy ubrani na zielono i trzymamy fason. Nie nadużywamy alkoholu.

Uwaga!!! Stadion Cracovii jest niedostosowany - około 30 schodów. Wózka elektrycznego więc nie wniesiemy!

Zapisywać się można poprzez e-mail: biuro@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 603 765 771;

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzę zwrotnym mailem. Brak miejsc także.

Dodano: 31 stycznia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Czarnymi Słupsk, który rozpocznie się 10 lutego (wtorek) o godz. 19.00 w Hali Orbita.

Uwaga!!! W zamian za miejsce na liście wejściowej na mecz z ramienia KKN, będziemy od tego spotkania na każdym kolejnym meczu prowadzić dobrowolna zbiórkę - 3 zł od osoby.

Zbiórkę będzie prowadziła nasza wolontariuszka Asia Gawrysiak (będzie miała listę i puszkę). Jeśli ktoś nie zna Joanny niech pyta szefa KKN Pawła Parusa lub mnie.

Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia, które - przypominamy - jest organizacją non profit, czyli nie zarabia poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, itp. Żyje tylko z darowizn!

Mamy nadzieję, że wydatek rzędu 3 zł od meczu nie będzie dla Was kłopotem.

W ten sposób będziemy też weryfikować obecność na meczu.

Niestety - kilka osób regularnie nie szanuje darmowych wejściówek zapisując się i nie przychodząc - tym samym zabierając miejsce innym! Pamiętajcie też, że puszka ze 100 zł nie wyda.

Zapisy standardowo na michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do niedzieli (8.02) do godz. 19:00.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona (50)!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (94,5fm).

Dodano: 24 stycznia 2015

Rozpoczynamy zapisy na wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Pucharu Polski Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Odbędzie się on w czwartek 12 lutego 2015 roku o godz. 20:00 we Wrocławiu.

UWAGA! Ten mecz nie jest nabity na karnet. Każdy chcący w nim uczestniczyć musi się zgłosić.

Za wejściówkę ustalamy symboliczną opłatę w wysokości 2zł / osoby. Będzie ona dobrowolna, niemniej prosimy o ten datek, który przeznaczymy na działalność biura, koszty przejazdów, telefonów i dystrybucji. Opłatę proszę składać przy odbiorze wejściówek.

W związku z dużym zainteresowaniem tym meczem wprowadzamy następujące zasady dystrybucji:

Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówek mają: osoby posiadające karnety na sezon 2014/2015 oraz regularnie uczestniczący w meczach na jesień.

Zgłaszamy się mailowo na michalfitas@gmail.com. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym „ok” lub „potwierdzam”. W zależności od ilości wolnych biletów pozostałe miejsca będą przyznawane natychmiast lub po pewnym czasie - o wszystkim będzie w mailach zwrotnych.

Pamiętajcie proszę, że praktycznie darmowe bilety to ukłon klubu w stronę niepełnosprawnych kibiców, a nie obowiązek. Szanujmy to wszyscy.

Karnety działają na mecze ligowe do 30. Kolejki.

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Bilety będą prawdopodobnie w formie papierowej. O odbiorze biletów jeszcze poinformujemy.

Kontakt: michalfitas@gmail.com lub 792 93 00 94.

Dodano: 24 stycznia 2015

W środę, 4 lutego 2015 roku o godz. 18:00 prawdopodobnie w budynku Śląska przy ul. Oporowskiej odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia KKN. Prawdopodobnie, gdyż czekam na zgodę użyczenia Sali, tak więc jeszcze to potwierdzę.

Naszą organizację czekają wkrótce ogromne zmiany. O pierwszej z nich w osobnym mailu już wkrótce.

Walne będzie okazją, aby szczegółowo o wszystkim się nie tylko dowiedzieć, ale także zabrać głos w konkretnych sprawach.

Uwaga!!! W roku 2015 wygasa kadencja Władz Stowarzyszenia KKN, więc odbędzie się także głosowanie nad ewentualnymi zmianami i zmienionym Statutem, który postaram się Wam wysłać wcześniej do wglądu.

Prawo do głosowania mają wyłącznie członkowie Stowarzyszenia, a więc Ci, którzy w 2014 roku opłacili Składkę Członkowską. Dla ułatwienia dodam, że są to wszyscy, którzy otrzymali tego maila! No, prawie - o czym na końcu (PS1).

Nie wyobrażam sobie, żeby kogoś, kto interesuje się losem KKN-u na tym spotkaniu zabrakło!!! Chyba, że jest ciężko chory lub wyjechał.

Proszę o potwierdzenie udziału w Walnym!!!

PS1. Kilka osób, które otrzymało tego maila nie zapłaciło składki członkowskiej za 2014 - oni sami wiedzą kto. Jeśli przyjdą na Walne i zadeklarują wpłatę członkowską w 2015 roku oraz wspieranie naszych działań, potraktujemy ich jako pełnoprawnych członków.

PS2. Jeśli ktoś, kto otrzymał tego maila nie chce być z różnych przyczyn członkiem KKN w 2015 - proszę o taką informację. Nie skreślimy go z listy odbiorców naszych działań czy newslettera. Po prostu nie będzie miał przywilejów członkowskich, w tym prawa decydowania o kierunku działań KKN.

Dodano: 22 stycznia 2015

Po wizycie w Szczecinie czas na kolejną dawkę koszykarskich emocji wyjazdowych. Organizujemy pozaprojektową wyprawę do Zielonej góry, gdzie 31 stycznia (sobota) Śląsk Wrocław zagra ze Stelmetem Zielona Góra.

Będzie to wyjazd odpłatny (zrzutka). Planujemy jazdę tylko jednym busem (8 osób + kierowca), więc warto się śpieszyć z zapisami. Kto pierwszy, ten lepszy. Poinformuję o przyjęciu zgłoszenia.

Koszt: 55 zł / osoba - wszystkim, którzy się zgłoszą wyślę szczegóły rozliczenia. Nie przewidujemy zatrzymywania się na posiłek, tak więc zabierzcie własny prowiant - kanapki, itp.

Harmonogram:
 • Zbiórka - godz. 13:00
 • Początek meczu - godz. 17:00
 • Wyjazd z Zielonej Góry - około godz. 19:30
 • Wjazd do Wrocławia - około godz. 22:00
Dodano: 19 stycznia 2015

Rozpoczynamy zapisy na darmowe wejściówki dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (jeśli wymagany) na mecz Śląska Wrocław z Treflem Sopot, który rozpocznie się 23 stycznia (piątek) o godz. 19.00 w Hali Orbita.

Zapisy na michalfitas@gmail.com lub ewentualnie telefonicznie 792 93 00 94. Należy podać imię i nazwisko (osoby niepełnosprawnej oraz ewentualnego opiekuna) oraz krótki opis dysfunkcji. Zapisy potrwają do środy (21.01) do godz. 19.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

Wchodzimy na listę lewym wejściem do Orbity (obok Biura Prasowego).

Na meczu dostępna będzie audiodeskrypcja (94,5fm).

Dodano: 15 stycznia 2015

Mamy dobre informacje dla stęsknionych za piłką nożną.

Już za 2 dni - w SOBOTĘ, 17 STYCZNIA - na stadionie przy ul. Oporowskiej odbędzie się mecz sparingowy Śląsk - Górnik Łęczna. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 12:00.

Serdecznie zachęcamy do przyjścia i wspierania naszej drużyny.

Dodano: 9 stycznia 2015

Dawno nigdzie nie byliśmy. A z racji tego, że na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego musimy jeszcze trochę poczekać, jest szansa pojechać na koszykówkę.

18 stycznia (niedziela) Śląsk Wrocław zagra w Szczecinie z Wilkami Morskimi. Spotkanie to odbędzie w pięknej, nowoczesnej hali Szczecin Arena (http://www.kingwilki.pl/klub/). Trasa do Szczecina to w dużej części droga ekspresowa, co znacznie skraca czas podróży.

Jeśli chcecie pomóc naszym koszykarzom, którym tak dobrze idzie w tym sezonie, zachęcam do zgłoszeń. Niestety, będzie to wyjazd płatny (zrzutka), gdyż nie mamy jeszcze uruchomionych żadnych projektów. Po drodze zatrzymamy się w znanej większości wszystkim knajpie „Krokodyl” - obiad na koszt własny.

Planujemy wyjazd tylko jednym busem (8 osób + kierowca), więc warto się śpieszyć z zapisami. Kto pierwszy, ten lepszy. Poinformuję o przyjęciu zgłoszenia.

Koszt: 75 zł - wszystkim, którzy się zgłoszą wyślę szczegóły rozliczenia.

Harmonogram:
 • Zbiórka - godz. 10:00
 • Obiad - około godz. 14:00
 • Wjazd do Szczecina - około godz. 16:30
 • Początek meczu - godz. 18:00
 • Wyjazd ze Szczecina - około godz. 20:00
 • Wjazd do Wrocławia - około godz. 1:00 w nocy
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • kampanie informacyjne i konferencje
 • aktywizacja społeczno-zawodowa
 • warsztaty i spotkania w szkołach
 • promocja turystyki edukacyjnej bez barier
 • szkolenia dla wolontariuszy i asystentów
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • promowanie pozytywnych wzorców kibicowania
 • wycieczki dla dzieci
 • przełamywanie barier

Dołącz do nas

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Partnerzy