Wyświetleń:

Aktualności

Dodano: 21 listopada 2019
Jutro, jak co piątek zapraszamy do świetlicy "Na Szewskiej".
W planach:
 • dystrybucja biletów na niedzielny mecz Śląsk - Wisła Kraków (pula biletów KKN została w pełni wykorzystana, osoby które zamówiły bilet mogą go odebrać właśnie jutro tj. piątek)
 • przygotowania do imprezy Andrzejkowej 2019, który już za tydzień (masz ulubioną piosenkę lub piosenki? Podziel się z nami, a wszyscy będziemy się przy niej bawić już 29 listopada)

Nie zabraknie kawy, herbaty, ciastek i dobrego towarzystwa.

Świetlica czynna w godz. 16:00 - 20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 17 listopada 2019

Na wtorkowe popołudnie mamy w planach grę BUZZ - Quiz w konwencji teleturnieju. Wcielamy się w niej w uczestnika programu rozrywkowego, który musi odpowiadać na szereg pytań, rywalizując tym samym z innymi osobami. Do sterowania wykorzystywane są specjalne kontrolery - buzzery. Są one zaprojektowane na tyle przystępnie, by nawet osoby stroniące od gier mogły bez żadnych kompleksów rywalizować z doświadczonymi graczami. Każdy buzzer posiada pięć przycisków - jeden duży, którym sygnalizujemy chęć odpowiedzi, oraz cztery mniejsze, służące do wybrania odpowiedniego wariantu odpowiedzi.
Emocji i dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tak jak kawy, herbaty i czegoś słodkiego.
Zapraszamy w godz. 15.30-19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 13 listopada 2019

W piątek o godz. 17:00 oglądamy wspólnie mecz U21 BUŁGARIA - POLSKA. Będzie to mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2021 w piłce nożnej do lat 21.
Polacy po 4 meczach eliminacyjnych prowadzą w grupie E z 10 punktami wyprzedzając Rosję i Bułgarię.
Mecz z Bułgarią będzie doskonałą rozgrzewką dla kibiców przed sobotnim meczem "dorosłej" kadry z Izraelem.
Świetlica czynna w godz. 16:00 - 20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 11 listopada 2019

We wtorek - 12 listopada 2019 r., zapraszamy do świetlicy "Na Szewskiej" w ramach prowadzonej przez KKN grupy wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami.
Na wtorkowe popołudnie mamy w planach grę Monopoly.
Emocji i dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tak jak kawy, herbaty i czegoś słodkiego.
Zapraszamy w godz. 15.30-19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 7 listopada 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Wisła Kraków. Rozpocznie się on w niedzielę 24 listopada 2019 roku we Wrocławiu o godz. 17:30.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Możliwy jest transport na mecz i z meczu. Zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do niedzieli 17 listopada. Transport tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Wrocławia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (22.11) w godz. 15:00 - 19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 6 listopada 2019

Jak w każdy piątek, w godz. 16:00-20:00 zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
W planie wspólne oglądanie meczu 15. kolejki PKO EKSTRAKLASY ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław. Początek meczu godz. 18:00. Oczywiście nie zabraknie kawy, herbaty, napojów i czegoś słodkiego.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 30 października 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock (4 listopada, poniedziałek, godz. 18:00) mogą odebrać:
 • jutro, tj. w czwartek w godz. 15:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w poniedziałek 4 listopada przed meczem w godzinach 17:00-17:30 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Michał Fitas, 792 93 00 94)

Bilety nieodebrane w dniu meczu do godz. 17:30 przepadną. NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU W DEPOZYCIE.

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Dodano: 29 października 2019

W związku ze świętem przypadającym na 1 listopada świetlica "Na Szewskiej" czynna będzie wyjątkowo w czwartek 31 października w godzinach 15-19.
Planujemy dystrybucję biletów na najbliższy mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock.
Będziemy ponadto rozmawiać o zbliżającym się Sylwestrze i zabawie andrzejkowej oraz podsumowywać 11 lat działań naszego stowarzyszenia.
Wszystkich chętnych chcących pobyć w dobrym towarzystwie serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 27 października 2019

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie w świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej". Wtorek, 29 października, od godz. 15:30.

W programie:
17:00 spotkanie ze świadkiem w historii - tym razem naszym gościem będzie Sybirak
18:30 wspólne wyjście na mszę świętą do kościoła Dominikanów z okazji 11-lecia Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Początek mszy o 19:00.

W tym dniu świetlica będzie czynna od godziny 15:30. Zapraszamy na kawę, herbatę, napoje i przekąski, a potem na spotkanie z sybirakiem i mszę.
Zachęcajcie znajomych, przyprowadźcie rodziny i przyjaciół. Podczas mszy będziemy się modlić za wszystkich członków, wolontariuszy i rodziny związane z naszym stowarzyszeniem.
Jeśli macie ochotę udostępniajcie ten post na swoich profilach.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 24 października 2019

Wyróżnienie dla KKN Śląska Wrocław "Aktywni na 100%"

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław otrzymało wyróżnienie w konkursie „Aktywni na 100%” podczas V Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego, który odbył się 23 października w Krzyżowej. Statuetkę odebrał prezes KKN Paweł Parus.

- To nagroda dla całej naszej społeczności oraz ukochanego klubu, dzięki któremu możemy realizować swoje zainteresowania. Sporą część naszej grupy stanowią przyjaciele z Milicza zrzeszeni w KKN Milicz, działającym przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Wyróżnienie podkreśla ogromną aktywność członków organizacji, którzy nie patrząc na bariery i własne dysfunkcje regularnie podróżują na mecze wyjazdowe, a w codziennym życiu wykazują się niezwykłą determinacją - podkreśla Paweł Parus.

Wyróżnienia „Aktywni na 100%” to inicjatywa Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Nagrodzonych zostało 100 najbardziej prężnie działających organizacji na Dolnym Śląsku. Statuetka była już przygotowana kilka miesięcy temu, ale z powodu innych aktywności dopiero teraz nadarzyła się okazja do jej wręczenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dodano: 23 października 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (27 października, niedziela, godz. 15:00) mogą go jeszcze odebrać:
 • w piątek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w niedzielę 27 października przed meczem w godzinach 14:00-14:30 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Paweł Parus, 603 765 771)

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł/szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Nie ma już możliwości zamówienia biletów na ten mecz.

Bilety nieodebrane w dniu meczu do godz. 14:30 przepadną.

Dodano: 21 października 2019

BAŁTYCKA PRZYGODA ZAKOŃCZONA AWANSEM NA EURO 2020!

5 dni, 3 kraje, 3 stolice, 2150 przejechanych kilometrów, 2 mecze, 2 zwycięstwa, 6 punktów i najważniejsze - powrót do domu z awansem do Mistrzostw Europy 2020. Tak w statystycznym skrócie wyglądała podróż kibiców z niepełnosprawnościami na dwa mecze reprezentacji Polski. Przyzwyczaili oni już chyba wszystkich, że żadna odległość nie jest im straszna.

Wrocławska grupa skupiona wokół stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław do stolicy Łotwy wyruszyła w środę, 9 października. Cały dzień spędzony w podróży, ale dzięki temu w kolejnych dniach poszczególne etapy wycieczki nie stanowiły specjalnych męczarni. W 9 osobowej grupie 3 poruszały się na wózkach, 2 miały dysfunkcję wzroku, zaś pozostała czwórka pełniła rolę asystentów. Jak się okazało, zmęczenie podróżą z Wrocławia do Rygi nie było aż tak męczące, skoro ekipa pozwoliła sobie jeszcze na wieczorną integracyjną imprezę.

Czytaj więcej o bałtyckiej przygodzie...

Dodano: 21 października 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Rozpocznie się on w poniedziałek 4 listopadaa 2019 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Możliwy jest transport na mecz i z meczu. Zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do niedzieli 27 października. Transport tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Wrocławia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 21 października 2019

Jutro, jak co wtorek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

W planach świetlicy:
 • Dystrybucja biletów na mecz Śląsk - Arka.
 • Spotkanie z Pawłem Gołębskim w sprawie udziału KKN we wrocławskim sylwestrze.

Świetlica będzie czynna w godzinach 15:30-19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 15 października 2019

W piątek, 18 października Na Szewskiej pojawi się kolejny gość - Przemysław Płacheta, młodzieżowy reprezentant Polski i uczestnik Euro U-21 2019 we Włoszech, pomocnik Śląska Wrocław. Młody skrzydłowy rozpoczął swoją karierę w Pelikanie Łowicz. Następnie był związany z juniorskimi drużynami SMS-u i ŁKS-u Łódź oraz Polonii Warszawa. Więcej o tym zawodniku dowiecie się w piątek, początek spotkania o godzinie 17:00.
W piątki świetlica czynna jest w godzinach 16:00 - 20:00. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 14 października 2019

Jak co wtorek zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
W planach wspólne oglądanie meczu POLSKA U21 - SERBIA U21 w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2021 w piłce nożnej do lat 21. Początek meczu godz. 18:00. Tradycyjnie nie zabraknie kawy, herbaty i czegoś słodkiego. Świetlica będzie czynna w godzinach 15:30-20:00. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 9 października 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia. Rozpocznie się on w niedzielę 27 października 2019 roku we Wrocławiu o godz. 15:00.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Możliwy jest transport na mecz i z meczu. Zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do niedzieli 20 października. Transport tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Wrocławia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - wtorek (22.10) w godz. 14:00 - 18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 9 października 2019

W piątek o godz. 17:00 oglądamy wspólnie mecz U21 ROSJA - POLSKA. Będzie to mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2021 w piłce nożnej do lat 21. Świetlica czynna w godz. 16:00 - 20:00. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 1 października 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (4 października, piątek, godz. 20:30) mogą go odebrać:
 • jutro tj. we wtorek w godz. 15:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w piątek 4 października przed meczem w godzinach 19:30-20:00 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Michał Fitas, 792 93 00 94)

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Bilety nieodebrane w dniu meczu do godz. 20:00 przepadną.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 30 września 2019
Zapraszamy w tym tygodniu na świetlicę "Na Szewskiej". Oto program na najbliższe dni:
 • - 1 października (wtorek) - omówienie przygotowań do Sylwestra 2019 oraz analiza tego, co jeszcze czeka członków stowarzyszenia w tym roku;
  Godziny otwarcia we wtorki 15:30 - 19:30.
 • - 4 października (piątek) - spotkanie ze świadkiem historii wraz z grupą kibiców niepełnosprawnych Jagiellonii Białystok.
  Uwaga!!! W tym dniu TVP Wrocław ma zamiar kręcić materiał o naszym stowarzyszeniu.
  Nasz gość to Henryk Jakubicki, urodzony w 1937 roku (data według dowodu ale prawdziwa jest wcześniejsza, niestety sam świadek nie umie jej odtworzyć), urodzony na Wołyniu, miejscowość Swojczów, powiat Włodzimierz Wołyński.
  W 1943 roku wszyscy mieszkańcy ukrywali się w Kościele, zostali oni ostrzeżeni, zdążyli uciec bo ludzie z UPA wysadzili Kościół... dalsza historia na spotkaniu.
  Początek spotkania o 17:00.
  Godziny otwarcia w piątek 16:00 - 20:00.
 • - 8 października (wtorek) - spotkanie z przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych poświęcony w całości świadczeniu 500 plus dla osób z niepełnosprawnościami.
  Początek spotkania o godzinie 16:00.
  Nadchodzą jesienne dni, bierzcie ze sobą na świetlicę innych aby tworzyć dobrą, rodzinną atmosferę.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 23 września 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok. Rozpocznie się on w piątek 4 października 2019 roku we Wrocławiu o godz. 20:30.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Możliwy jest transport na mecz i z meczu. Zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do poniedziałku 30 września. Transport tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Wrocławia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (4.10) w godz. 14:00 - 18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 19 września 2019

Jutro piątek - 20 września, czyli dzień, w którym zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
Na jutro w planujemy spotkanie po Konwencie Osób z Niepełnosprawnościami, podczas którego można będzie złożyć postulaty związane z codziennym funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych i ich bliskich.
Godziny otwarcia w piątki: 16:00-20:00.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 12 września 2019

W najbliższych dniach w naszej świetlicy "Na Szewskiej" odbędzie się kilka interesujących wydarzeń.

W piątek 13 września - wspólnie obejrzymy pierwszy mecz mistrzostw Europy w siatkówce Polska - Estonia. Początek o godzinie 17:00. W tym dniu świetlica będzie czynna w godzinach 16:00 - 20:00. Poza oglądaniem meczu będziemy także dystrybuować bilety na zbliżające się derby: Śląsk - Zagłębie.

----------------

Prawdziwa gratka będzie nas czekać we wtorek, 17 września. Tuż po zakończeniu mistrzostw świata w koszykówce w naszej świetlicy Na Szewskiej pojawi się gość specjalny - Robert Skibniewski - wielokrotny reprezentant Polski, w poprzednim sezonie grający trener Śląska Wrocław, członek sztabu trenerskiego przygotowującego reprezentację Polski do trwającego jeszcze mundialu. Robert jest także mistrzem Polski ze Śląskiem Wrocław.
Początek spotkania o godzinie 17:00. We wtorek świetlica czynna będzie w godzinach 15:30 - 19:30.
Serdecznie zapraszamy do wizyty Na Szewskiej oraz do propagowania tej informacji na Waszych kanałach społecznościowych.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 12 września 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na mecz Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin (21 września, sobota, godz. 20:00) mogą go odebrać:
 • jutro tj. w piątek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w sobotę 21 września przed meczem w godzinach 19:00-19:30 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Paweł Parus, 603 765 771)

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Wszystkie bilety z puli KKN zostały zarezerwowane, nie ma już możliwości zgłoszeń.

Bilety nieodebrane w dniu meczu do godz. 19:30 przepadną.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 9 września 2019

We wtorek, 10 września oglądamy Mundial w Koszykówce Mężczyzn Polska-Hiszpania, przy ciastkach, kawie i herbacie. Początek meczu godz. 15:00. Tradycyjnie nie zabraknie rozmów i dobrego towarzystwa.
W tym dniu świetlica będzie czynna w godz. 15:00 - 19:00.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 4 września 2019

W piątek o godz. 16:00 oglądamy wspólnie mecz U21 POLSKA - ŁOTWA. Będzie to mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 21. Jednocześnie dobry przedsmak wieczornego meczu "dorosłej" kadry.
Świetlica czynna w godz. 16:00 - 20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 2 września 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin. Rozpocznie się on w sobotę 21 września 2019 roku we Wrocławiu o godz. 20:00.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Możliwy jest transport na mecz i z meczu. Zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do niedzieli 25 sierpnia. Transport tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Wrocławia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 2 września 2019

Jutro, jak co wtorek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
W programie świetlicy wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy w koszykówce na wózkach mężczyzn Polska - Włochy, początek spotkania 16:45. Jak zwykle nie zabraknie kawy, herbaty, czegoś słodkiego i przede wszystkim... dobrego towarzystwa.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 30 sierpnia 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (godz. 15:00) mogą go odebrać:
 • w niedzielę przed meczem w godzinach 14:00-14:30 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Michał Fitas, 792 93 00 94)

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Bilety nieodebrane w dniu meczu do godz. 14:30 przepadną.

Dodano: 23 sierpnia 2019

W piątek (za tydzień) 30 sierpnia 2019 roku gościem świetlicy na Szewskiej będzie Pan Stanisław Michał Wołczaski, ps. Kazimierz. Początek o godzinie 17:00.

Urodzony 13.05.1930 roku w Brześciu. W Powstaniu Warszawskim miał stopień kolporter - był odpowiedzialny za kolportowanie prasy powstańczej. Gdy wybuchło Powstanie w 1944 roku Pan Stanisław miał 14 lat. Ojciec też brał czynny udział zbrojny w Powstaniu, był przy komendzie Placu Śródmieście Południe, ciężko ranny zmarł w szpitalu na Śliskiej 51.

Tradycyjnie jak każdy piątek świetlica będzie czynna w godzinach od 16:00 do 20:00.

-------------------

Z kolei we wtorek 27 sierpnia będziemy dystrybuować bilety na mecz Śląsk - Pogoń którego stawką będzie Fotel lidera Ekstraklasy. Ponadto gry logiczne i telewizyjne.

Zapraszamy w godzinach od 15:30 do 19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 22 sierpnia 2019

Jutro, jak co piątek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
W programie świetlicy gry planszowe, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.
Jak zwykle nie zabraknie kawy, herbaty, czegoś słodkiego i przede wszystkim... dobrego towarzystwa.
Tradycyjnie w piątki Na Szewską zapraszamy w godzinach od 16:00 do 20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 21 sierpnia 2019

Wczoraj w świetlicy "Na Szewskiej" miało miejsce spotkanie z przedstawicielami Toyota Nowakowski, którzy zaprezentowali najnowszy samochód służący do przewozu osób z niepełnosprawnościami. Reprezentanci Toyoty szczegółowo umówili możliwości firmy pod kątem dostępności. Miło nam jednocześnie poinformować, że nasze stowarzyszenie rozpoczęło oficjalną współpracę z Toyota Nowakowski w obszarze organizacji naszych wyjazdów na imprezy sportowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Dodano: 21 sierpnia 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. Rozpocznie się on w sobotę 1 września 2019 roku we Wrocławiu o godz. 15:00.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Możliwy jest transport na mecz i z meczu. Zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do niedzieli 25 sierpnia. Transport tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Wrocławia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (30.08) w godz. 16:00 - 19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 19 sierpnia 2019

We wtorek, 20 sierpnia w naszej świetlicy "Na Szewskiej" pojawią się przedstawiciele firmy Toyota Nowakowski wraz ze swoim samochodem, który będziecie mogli na żywo obejrzeć.
Reprezentanci Toyoty przedstawią ofertę aut do przewozu osób z niepełnosprawnościami oraz takich, które osoba z niepełnosprawnością może sama poprowadzić. Wtorkowe spotkanie jest początkiem naszej współpracy z firmą Toyota Nowakowski, o której wkrótce szerzej poinformujemy.
Tradycyjnie we wtorki Na Szewską zapraszamy w godzinach od 15:30 do 19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 16 sierpnia 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (godz. 15:00) mogą go jeszcze odebrać:
 • jutro tj. w piątek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w sobotę przed meczem w godzinach 14:00-14:30 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Paweł Parus, 603 - 765 - 771)

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Bilety nieodebrane do godz. 14:30 przepadną.

Dodano: 14 sierpnia 2019

w piątek 16 sierpnia normalnie od godz. 16:00 czynna będzie nasza świetlica na Szewskiej. Tym razem zabawimy się w kino plenerowe i wspólnie obejrzymy film "Śmierć Stalina". To satyra polityczna, która ze względu na swój polityczny wydźwięk została zakazana na terenie całej Rosji.
Początek emisji filmu o godz. 17:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 12 sierpnia 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (godz. 15:00) mogą go odebrać:
 • jutro tj. we wtorek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w sobotę przed meczem w godzinach 14:00-14:30 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Paweł Parus, 603 765 771)

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Bilety nieodebrane do godz. 14:30 przepadną.

PS. Bilety można jeszcze zamawiać do środy, do godz. 17:00. Nie ma już miejsc z puli KKN na trybunę C.

Dodano: 12 sierpnia 2019

W ramach wtorkowej świetlicy zapraszamy na wspólne zwiedzanie Muzeum Historycznego - Pałac Królewskm - wystawa "1000 lat Wrocławia" czyli historie naszego miasta od roku 1000 do czasów nam współczesnych.
Wstęp wolny. Termin: 13.08.2019, godz: 16:00. Spotykamy się przed Muzeum przy ulicy Kazimierza Wielkiego 35.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 7 sierpnia 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków. Rozpocznie się on w sobotę 17 sierpnia 2019 roku we Wrocławiu o godz. 15:00.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! We współpracy z MPK możemy zawieźć i odwieźć ze Stadionu potrzebujące osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności (na terenie Wrocławia). Na zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do poniedziałku 12 sierpnia. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 6 sierpnia 2019

Piątkowa świetlica tym razem w czwartek - idziemy na film „Diego”
Z powodu wyjazdu do Poznania świetlica, która jest zazwyczaj w piątek zostaje tym razem przeniesiona na czwartek, 8 sierpnia do Kina Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego. Organizujemy inicjatywę wspólnego obejrzenia filmu „Diego”.
Uwaga!!! Każdy musi sam sobie kupić bilet. Można to zrobić tuż przed seansem lub poprzez stronę internetową: https://www.kinonh.pl/film.do?id=15300
Spotykamy się tradycyjnie o godz. 16:00 w środku kina.
Początek filmu o godzinie 17:15.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 6 sierpnia 2019

Z ogromną radością informujemy, że pierwszym ambasadorem Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław został Mariusz Pawelec - mistrz Polski, jedna z grających legend wrocławskiej drużyny.

- Wspólnie z Mariuszem Pawelcem kroczymy jedną drogą związaną oczywiście z ukochanym Śląskiem. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2008 roku, gdy wrocławski klub po wielu latach awansował do ekstraklasy. Gdy Mariusz podpisywał kontrakt my tworzyliśmy nasze struktury. W 2012 roku razem świętowaliśmy mistrzostwo Polski dla Śląska Wrocław. Mariusz Pawelec jest ponadto najczęstszym gościem podczas spotkań w świetlicy "Na Szewskiej". Zawsze chętny do rozmowy i współpracy. Łączy nas wiele wspólnych cech: determinacja, waleczność i pokora. Któż inny więc mógł zostać pierwszym naszym ambasadorem - powiedział Paweł Parus, prezes Stowarzyszenia KKN.

- Ta propozycja to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Będę starał się godnie reprezentować tę organizację Szczególnie, że jak mało która zasługuje na wszelkie wsparcie - powiedział Mariusz Pawelec tuż po otrzymaniu zapytania.

- Do tej pory nie myśleliśmy o ambasadorach naszego stowarzyszenia. Z Mariuszem jest nam jednak tak bardzo po drodze, że nie potrafiliśmy się powstrzymać od złożenia tej propozycji. Cieszę się, że Mariusz bez wahania zgodził się na naszą prośbę. Pierwsze zadanie już zrealizował, bowiem to on pośredniczył w zaproszeniu na Szewską Piotra Celebana - dodaje Michał Fitas, wiceprezes KKN.

Dodano: 5 sierpnia 2019

W najbliższy wtorek, 6 sierpnia w świetlicy "Na Szewskiej" odbędzie się spotkanie z Kamilą Kołakowską z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie uzyskania dofinansowania na zakup wózków elektrycznych oraz programu "Aktywny Samorząd".
Początek spotkania o godzinie 16:00.
W tym dniu świetlica będzie czynna w godzinach 15:30 - 19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 31 lipca 2019

Spotkania w świetlicy "Na Szewskiej" nabierają tempa. Bez wątpienia ich formuła podoba się zgromadzonym gościom. Swobodna atmosfera, dystans do siebie - zarówno gości, jak i słuchaczy, sprzyjają ciekawym opowieściom, których próżno szukać w komercyjnych mediach. Wczoraj przyszedł do nas wieloletni kapitan i mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław - Piotr Celeban. Ponad dwie godziny minęły bardzo szybko. Piotr opowiadał nie tylko o bieżącym sezonie, ale także o ciekawostkach związanych z kilkunastoletnim pobytem we Wrocławiu. Wiele wspólnych zdjęć i bezpośredni kontakt z legendą WKS - Chyba nie było nikogo kto uważałby czas spędzony "Na Szewskiej" w tym dniu za stracony.
Jak widać świetlica żyje, a drzwi w zasadzie się nie zamykają. Dziękujemy w tym miejscu Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej we Wrocławiu, który obdarzył nas zaufaniem i przekazał środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na funkcjonowanie naszej specyficznej, bardzo specyficznej grupy wsparcia.
A już w piątek, o godz 17:00 kolejne spotkanie. Tym razem wrócimy do czasów wojny. Naszym gościem będzie Stanisław Mieczysław Gebhardt - członek Szarych Szeregów, Armii Krajowej, więzień obozów Gross Rosen i Mauthausen.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszej wizyty Piotra Celebana. Foto: Paweł Lipnicki

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 31 lipca 2019

Już jutro kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji w piątek 2 sierpnia gościem świetlicy "Na Szewskiej" będzie Stanisław Mieczysław Gebhardt - członek Szarych Szeregów, Armii Krajowej, więzień obozów Gross Rosen i Mauthausen.
Początek spotkania o godzinie 17:00.
Pan Stanisław jest w świetnej formie i z pewnością ciekawie przybliży czasy okupacji. Spotkanie zainteresuje nie tylko fanów historii...
W tym dniu (jak w każdy piątek) świetlica będzie czynna w godzinach 16:00 - 20:00.
Zachęcamy do przyprowadzania znajomych i rodziny.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 25 lipca 2019

Wszystkie dostępne bilety dla osób z niepełnosprawnością na mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (niedziela, 28.07.2019) zostały zarezerwowane.

Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (godz. 17:30) mogą go odebrać:
 • jutro tj. w piątek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru,
 • w niedzielę przed meczem w godzinach 16:30-17:00 w busie KKN na końcu parkingu od strony ul. Królewieckiej (kontakt: Paweł Parus, 603 - 765 - 771).

Przypominamy, że za bilet pobieramy symbolicznie 3 zł / szt. (członkowie KKN na rok 2019 - 2 zł).

Bilety nieodebrane do godz. 17:00 przepadną.

Dodano: 25 lipca 2019

Jak w każdy piątek, w godz. 16:00-20:00 zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. W planie wspólne oglądanie pierwszego meczu 2. kolejki PKO EKSTRAKLASY Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin. Początek meczu godz. 18:00. Poza tym duży wybór gier planszowych - zapraszamy do zabawy. Nie zabraknie kawy, herbaty, napojów, czegoś słodkiego.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 23 lipca 2019

Jutro kolejne spotkanie w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej". W planach na dzisiaj mamy gry świetlicowe oraz ok. godziny 16-stej będziemy gościć Na Szewskiej - Roberta Mkrtchyana, kapitana wrocławskiej drużyny Blind Footballu. Będzie doskonała okazja, żeby dowiedzieć się na czym polega Blind Football. Zapraszamy w godz. 15:30 - 19:30. Zapewniamy: kawę, herbatę, ciastka, miłą atmosferę i dobrze spędzony czas.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 22 lipca 2019

KARUZELA RUSZYŁA
Inauguracja sezonu 2019/2020 PKO BP Ekstraklasy już za nami. Dwa nowe kluby, nowy sponsor oraz powiększona liczba potencjalnych spadkowiczów - to tylko niektóre powody dla których z niecierpliwością czekaliśmy na początek tegorocznych rozgrywek. Bardzo nas cieszy, iż pierwsza kolejka od razu przyniosła zorganizowane wyprawy kibiców z niepełnosprawnościami na mecze wyjazdowe. Nowo powstała grupa z Białegostoku bardzo mocno starała się, aby ich eskapada do Gdyni doszła do skutku. Determinacja się opłaciła i na stadionie Arki niepełnosprawni kibice Jagi zameldowali się w 15 osobowej grupie. Nie zabrakło krótkiej wizyty nad morzem i integracyjnego posiłku. Wygląda na to, że na mapie Polski pojawił się dobrze zapowiadający się ośrodek zrzeszający fanów z niepełnosprawnościami. Trzymamy kciuki!

10 lat temu swój wyjazdowy debiut miała wrocławska grupa zrzeszona w Stowarzyszeniu Klub Kibiców Niepełnosprawnych. Celem pierwszej historycznej wyprawy był Kraków. Od tej pory KKN Śląsk Wrocław zorganizował 230 wyjazdów na imprezy sportowe. Po dekadzie znów wypadła eskapada do stolicy Małopolski. Tym razem do Krakowa wybrała się ponad 20 osobowa ekipa. Po drodze zatrzymała się nad jeziorem w okolicach Mysłowic, by raczyć się dobrą pogodę oraz grillowymi przysmakami. Na stadionie Wisły spotkali się z przedstawicielami Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy.

Warto odnotować fakt, że w obu przypadkach kluby wspierane przez niepełnosprawnych kibiców wygrały swoje mecze. Z przymrużeniem oka stawiamy tezę, że fani borykający się z różnymi dysfunkcjami przynoszą szczęście. Na cały sezon życzymy jak najwięcej udanych wypraw i tradycyjnie czekamy na kolejne fotorelacje z wyjazdowych przygód.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszej odsłony wyjazdów: www.federacjakn.pl/foto1.kolejka19_20.html.

FKN

Dodano: 22 lipca 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (godz. 17:30) mogą go odebrać:
 • jutro tj. we wtorek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
Dodano: 18 lipca 2019

Jak w każdy piątek, w godz. 16:00-20:00 zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. W planie wspólne oglądanie inauguracji PKO EKSTRAKLASY. Poza tym gry planszowe. Nie zabraknie kawy, herbaty, napojów, czegoś słodkiego. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 15 lipca 2019

Jutro tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. Zapraszamy w godz. 15:30 - 19:30. W planach na wtorek mamy grę w "MONOPOLY".

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 11 lipca 2019

Jutro tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. Zapraszamy w godz. 16:00 - 20:00.

W planach gry świetlicowe oraz wstępne przygotowania wyjazdu do Krakowa, gdzie 20 lipca Śląsk rozegra swój pierwszy mecz wyjazdowy w nowej rundzie 2019/2020 z Wisłą.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 11 lipca 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Rozpocznie się on w sobotę 27 lipca 2019 roku we Wrocławiu o godz. 17:30.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Pracujemy nad tym, by we współpracy z MPK móc zawieźć i odwieźć ze Stadionu potrzebujące osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności (na terenie Wrocławia). Na wstępne zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do poniedziałku 15 lipca. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 8 lipca 2019

Jutro kolejne spotkanie w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej". Świetlica będzie czynna w godz. 15:30-19:30. Już o godz. 16:30 rozpoczniemy TURNIEJ W GRĘ: BUZZ QUIZ TV. Słynny "Buzz" to gra-teleturniej przypominająca nieco "Milionerów", gdzie jednocześnie rywalizują 4 osoby sprawdzając swoją wiedzę w różnych dziedzinach, tj. geografia, film, muzyka czy sport! Serdecznie zapraszamy do zabawy! Zapewniamy: kawę, herbatę, ciastka, miłą atmosferę i dobrze spędzony czas.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 4 lipca 2019

jutro piątek - 5 lipca, czyli dzień, w którym zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
Na jutro planujemy turniej w grę logiczną - TABU. Emocji i dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tak więc zapraszamy wszystkich chętnych!!! Godziny otwarcia w piątki: 16:00-20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 1 lipca 2019

Jutro kolejne spotkanie w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej". Świetlica będzie czynna w godz. 15:30-19:30, w planach gry planszowe. Serdecznie zapraszamy do zabawy! Zapewniamy: kawę, herbatę, ciastka, miłą atmosferę i dobrze spędzony czas.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • kampanie informacyjne i konferencje
 • aktywizacja społeczno-zawodowa
 • warsztaty i spotkania w szkołach
 • promocja turystyki edukacyjnej bez barier
 • szkolenia dla wolontariuszy i asystentów
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • promowanie pozytywnych wzorców kibicowania
 • wycieczki dla dzieci
 • przełamywanie barier

Dołącz do nas

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Partnerzy