Wyświetleń:

Aktualności

Dodano: 22 lipca 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na niedzielny mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (godz. 17:30) mogą go odebrać:
 • jutro tj. we wtorek w godz. 16:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
Dodano: 18 lipca 2019

Jak w każdy piątek, w godz. 16:00-20:00 zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. W planie wspólne oglądanie inauguracji PKO EKSTRAKLASY. Poza tym gry planszowe. Nie zabraknie kawy, herbaty, napojów, czegoś słodkiego. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 15 lipca 2019

Jutro tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. Zapraszamy w godz. 15:30 - 19:30. W planach na wtorek mamy grę w "MONOPOLY".

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 11 lipca 2019

Jutro tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. Zapraszamy w godz. 16:00 - 20:00.

W planach gry świetlicowe oraz wstępne przygotowania wyjazdu do Krakowa, gdzie 20 lipca Śląsk rozegra swój pierwszy mecz wyjazdowy w nowej rundzie 2019/2020 z Wisłą.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 11 lipca 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Rozpocznie się on w sobotę 27 lipca 2019 roku we Wrocławiu o godz. 17:30.

Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 - 2 zł / bilet).

UWAGA 2! Pracujemy nad tym, by we współpracy z MPK móc zawieźć i odwieźć ze Stadionu potrzebujące osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności (na terenie Wrocławia). Na wstępne zgłoszenia takiego zapotrzebowania wraz z adresem czekamy do poniedziałku 15 lipca. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - informacja wkrótce.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 8 lipca 2019

Jutro kolejne spotkanie w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019". Świetlica będzie czynna w godz. 15:30-19:30. Już o godz. 16:30 rozpoczniemy TURNIEJ W GRĘ: BUZZ QUIZ TV. Słynny "Buzz" to gra-teleturniej przypominająca nieco "Milionerów", gdzie jednocześnie rywalizują 4 osoby sprawdzając swoją wiedzę w różnych dziedzinach, tj. geografia, film, muzyka czy sport! Serdecznie zapraszamy do zabawy! Zapewniamy: kawę, herbatę, ciastka, miłą atmosferę i dobrze spędzony czas.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 4 lipca 2019

jutro piątek - 5 lipca, czyli dzień, w którym zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.
Na jutro planujemy turniej w grę logiczną - TABU. Emocji i dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tak więc zapraszamy wszystkich chętnych!!! Godziny otwarcia w piątki: 16:00-20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 1 lipca 2019

Jutro kolejne spotkanie w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019". Świetlica będzie czynna w godz. 15:30-19:30, w planach gry planszowe. Serdecznie zapraszamy do zabawy! Zapewniamy: kawę, herbatę, ciastka, miłą atmosferę i dobrze spędzony czas.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 26 czerwca 2019

28 czerwca, w piątek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. Zapraszamy w godz. 16:00 - 20:00.

W najbliższy weekend reprezentacja Polski rozegra swój ostatni turniej tegorocznej Ligi Narodów. Biało-Czerwoni wciąż są w grze o Final Six, a w Lipsku zmierzą się z Japonią, Niemcami i Portugalią. W piątek o godz. 17:30 Polacy zagrają z Japonią. Zapraszamy na wspólne oglądanie siatkarzy, kibicujemy Biało-Czerwonym!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 24 czerwca 2019

25 czerwca, we wtorek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy w godz. 15:30 - 19:30. Wtorkowe spotkanie poświęcimy na gry planszowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji od godz. 16:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 19 czerwca 2019

W piątek tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. Zapraszamy w godz. 16:00 - 20:00.

Porozmawiamy o warsztatach dla delegatów PZPN, w których uczestniczyli przedstawiciele naszego Stowarzyszenia. O godz. 17:00 wspólnie obejrzymy mecz Ligi Narodów siatkarzy Polska - Argentyna. Nie zabraknie kawy, herbaty, napojów, czegoś słodkiego i przede wszystkim... dobrego towarzystwa.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 17 czerwca 2019

Jutro kolejne spotkanie w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019". Świetlica będzie czynna w godz. 15:30-19:30, w planach gry planszowe oraz dla chętnych trening Orientacji Precyzyjnej! Serdecznie zapraszamy! Zapewniamy: kawę, herbatę, ciastka, miłą atmosferę i dobrze spędzony czas.

Zachęcamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez Ostoja.TV z piątkowego spotkania z prezesem MPK Grzegorzem Balawejderem https://www.facebook.com/Ostoja.TV/videos/367744137431844/?t=37.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 17 czerwca 2019

Zapraszamy na pokaz filmu "Kurier" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. To sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego - „Kuriera z Warszawy”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej.

Zapraszamy 30 czerwca 2019, g. 16.00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21.

Film: „Kurier”, reż. W. Pasikowski, 2019, film trwa 116 minut.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl . Bilety w cenie 6 zł.

Pokaz odbywa się w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowanego ze środków PFRON w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.

ADAPTER - kino bez barier
Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest dla taka sama - 6 zł.

Dodano: 13 czerwca 2019

Świętowanie sukcesów Śląska Wrocław to ogromna przyjemność dla jego kibiców. Tak się składa, że już jutro możemy mieć okazję do radowania się z awansu drugiego zespołu Śląska Wrocław do 3 Ligi. W pierwszym barażowym meczu nasza drużyna wygrała z AKS Strzegom 3:1! Jeśli uda się obronić ten rezultat w rewanżowym spotkaniu we Wrocławiu, będziemy świętować awans!!!

Mecz Śląsk II Wrocław - AKS Strzegom już jutro, tj. w sobotę 15 czerwca o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Oporowskiej.

Dodano: 13 czerwca 2019

Jak co piątek zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

Gościem świetlicy będzie prezes MPK Krzysztof Balawejder, porozmawiamy o komunikacji miejskiej we Wrocławiu pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Tradycyjnie nie zabraknie kawy, herbaty, wody i czegoś słodkiego. Świetlica będzie czynna w godzinach 16:00-20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 10 czerwca 2019

Jak co wtorek zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

W planach wspólne oglądanie półfinału Mistrzostw świata U-20 Ukraina - Włochy, początek godz. 17:30. Tradycyjnie nie zabraknie kawy, herbaty, wody i czegoś słodkiego. Świetlica będzie czynna w godzinach 15:30-19:30.

Świetlica będzie czynna w godzinach 15:30-19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 5 czerwca 2019

Jak co piątek zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

W programie świetlicy wspólne oglądanie meczu Mistrzostw świata U-20 Kolumbia - Ukraina, początek godz. 15:30. A także dyskusja przed meczem Polska Macedonia. Tradycyjnie nie zabraknie kawy, herbaty, wody i czegoś słodkiego. Świetlica będzie czynna w godzinach 15:30-20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 30 maja 2019

Zachęcamy do odwiedzin naszej świetlicy "Na Szewskiej".

Plany na najbliższe dwa spotkania:
 • piątek, 31 maja - oglądamy Mundial U20 przy ciastkach, kawie i herbacie. Tradycyjnie nie zabraknie rozmów i dobrego towarzystwa.
 • wtorek, 4 czerwca - spotkanie z przedstawicielem MOPS - Kamilą Kołakowską i Danielem Miłkowskim - szefem firmy Orto-Mid, w sprawie programu "Aktywny samorząd" i dofinansowań do zakupu sprzętu ortopedycznego. Spotkanie od godz. 15:30 do godz. 18:00.

Przypominamy, że świetlica czynna jest we wtorki od 15:30 do 19:30 i w piątki od 16:00 do 20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 27 maja 2019

Już jutro, we wtorek gościem naszej świetlicy "Na Szewskiej" będzie mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław, zawodnik tytułowany przez wrocławskie trybuny legendą WKS-u, nasz ambasador - Mariusz Pawelec!!!

Początek spotkania o godzinie 17:00. Świetlica w ramach grupy wsparcia "Na Szewskiej 2019" w czynna będzie w godzinach 15:30-19:30. Zapewniamy kawę herbatę napoje i coś słodkiego.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

 

 

Dodano: 22 maja 2019

Jak w każdy piątek, w godz. 16:00-20:00 zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

W planie wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Świata U20. Początek transmisji o godz. 18:00. Nie zabraknie kawy, herbaty, napojów, czegoś słodkiego.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 20 maja 2019

Jutro, jak co wtorek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

W programie świetlicy gry planszowe, które się cieszą dużym zainteresowaniem.

Jak zwykle nie zabraknie kawy, herbaty i ciastek.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 16 maja 2019

Jak w każdy piątek, jutro w godz. 16:00-20:00 zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

W trakcie spotkania będziemy m.in. dystrybuować bilety na mecz Śląsk - Arka. Będziemy również rozmawiać na temat dofinansowania do sprzętu ortopedycznego.

Nie zabraknie kawy, herbaty, napojów, czegoś słodkiego i przede wszystkim... dobrego towarzystwa.

Uwaga!!! Mamy już szaliki. Osoby, które zamówiły szalik mogą go jutro odebrać, płacić można na miejscu - cena szalika 30 zł.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 16 maja 2019
Osoby, które jeszcze nie odebrały biletu na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (godz. 15:30) mogą go odebrać:
 • jutro tj. w piątek w godz. 15:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w sobotę pod stadionem w godz. 14:30-15:00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 15:00 definitywnie kończymy dystrybucję!

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 15:00 przepadną!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 16 maja 2019

W piątek 17 maja 2019 roku w godzinach 10:00 - 15:00 na parkingu Opery Wrocławskiej odbędzie się piknik pn. "Praca - Edukacja - Niezależność" organizowany z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (Dolny Śląsk).

Akcję zainicjowali Departament Spraw Społecznych wraz z pełnomocnikiem marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami. Wspierają ją Opera Wrocławska oraz dolnośląskie instytucje, organizacje pozarządowe i jednostki samorządu województwa działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami, m.in: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej czy Urząd Statystyczny we Wrocławiu.

Na integracyjny piknik zaproszone zostały organizacje i instytucje współpracujące z samorządem województwa dolnośląskiego, które w otwartej przestrzeni publicznej będą prezentować swoje działania, usługi i wyroby dedykowane dla osób z niepełnosprawnościami lub wytwarzane przez nich. Podczas imprezy funkcjonowała będzie scena, na której będą się odbywały kilkunastominutowe występy artystyczne podopiecznych dolnośląskich organizacji pozarządowych i instytucji. Szykujemy także niespodziankę przygotowaną przez Operę Wrocławską.

Na piknik zapraszamy każdego, kto chciałby wspólnie zamanifestować godność osób z niepełnosprawnościami i zapoznać się z ofertą działań dolnośląskich instytucji i organizacji wspierających osoby z niepełnosprawnościami. Pomiędzy stoiskami znaleźć będzie można także animacje sportowe i cieszące się sporym zainteresowaniem symulacje niepełnosprawności. W pikniku wezmą także udział pracownicy urzędu marszałkowskiego.

Harmonogram sceniczny:
 • 10:00 Początek obchodów dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami;
 • 10:10 Oficjalne rozpoczęcie przez Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego i Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego
 • 10:20 - 15:00 Występy muzyczne, teatralne i kabaretowe, prezentacje stoisk;
 • 15:00 Zakończenie piknik
Dodano: 13 maja 2019

Tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

Jutro, w ramach spotkania, podsumowanie "Tygodnia bez Barier" przy kawie, herbacie i ciasteczkach.

Świetlica będzie czynna tak jak w każdy wtorek, czyli w godzinach 15:30-19:30.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 13 maja 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia. Rozpocznie się on w sobotę 18 maja 2019 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (17.05) w godz. 15:00-19:00 (ul. Szewska 66/67a).

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 10 maja 2019
Osoby, które jeszcze nie odebrały biletu na mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock (godz. 15:30) mogą go odebrać:
 • pod stadionem w godz. 14:00-15:00

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 15:00 przepadną!

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Dodano: 9 maja 2019

W piątek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej 2019" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

Jutro, w ramach spotkania, przygotowania do "Tygodnia bez Barier" oraz dystrybucja biletów na mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Jak zwykle nie zabraknie kawy, herbaty i ciastek.

Świetlica będzie czynna tak jak w każdy piątek, czyli w godzinach 16:00-20:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 8 maja 2019

Z okazji Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych obchodzonego na całym świecie 5 maja Federacja Kibiców Niepełnosprawnych w porozumieniu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Ekstraklasą SA organizują drugą edycję "Tygodnia bez barier". Akcja ma na celu uwrażliwienie na potrzeby osób z niepełnosprawnościami oraz uświadomienie, że osoby te są pełnoprawnymi kibicami na polskich stadionach piłkarskich.

WKS Śląsk Wrocław wraz z Klubem Kibiców Niepełnosprawnych włączają się w obchody "Tygodnia bez barier" poprzez kilka inicjatyw. W miniony weekend piłkarze zespołu Blind Football Śląsk Wrocław zdobyli Puchar Polski pokonując w finale Wisłę Kraków, zaś przedstawiciele KKN uczestniczyli w eskorcie wyprowadzającej piłkarzy Śląska na wygrany mecz Lotto Ekstraklasy z Zagłębiem Sosnowiec.

Kulminacyjnym punktem wrocławskiej akcji będzie liczny udział osób z niepełnosprawnościami w sobotnim meczu Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Wisła Płock, który rozpocznie się w najbliższą sobotę 11 maja o godzinie 15:30 na Stadionie Wrocław. Zachęcamy wszystkie ośrodki i organizacje pozarządowe skupiające osoby z niepełnosprawnościami do zgłaszania się po bezpłatne wejściówki na ten mecz. Pokażmy dostępność wrocławskiego stadionu oraz potencjał niepełnosprawnych Dolnoślązaków. Zgłaszać się mogą także osoby niezrzeszone.

Kontakt: Michał Fitas: e-mail: bilety@kkn.wroclaw.pl; tel.: 792 930 094.

Przed meczem kibice z niepełnosprawnościami będą uczestniczyli m.in. w eskorcie piłkarzy.

- Stadion Wrocław to jeden z najlepiej dostępnych obiektów piłkarskich dla osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Nie zapełniałby się on jednak regularnie kibicami o specjalnych potrzebach, gdyby nie otwartość WKS Śląsk Wrocław oraz wieloletnia działalność Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Nie bez znaczenia jest przychylność samorządów - zarówno wrocławskiego, jak i dolnośląskiego. Zachęcam osoby z niepełnosprawnościami do przyjścia na sobotni mecz i wspólnego podkreślenia naszej godności i niezależności. Osobom z dysfunkcjami wzroku Fundacja Katarynka wraz ze Śląskiem zapewnia audiodeskrypcję. Bądźmy tego dnia razem!!! - apeluje Paweł Parus, prezes Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Zachęcamy do promocji tego wydarzenia. Pokażmy wspólnie, że polskie stadiony są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami, a kluby otwarte i wrażliwe na potrzeby ludzi ze specjalnymi potrzebami. Jesteśmy przekonani, że akcja będzie pozytywnym akcentem kończącego się sezonu i co najważniejsze - zachęci kibiców z niepełnosprawnościami do regularnego uczestnictwa w meczach piłki nożnej w Polsce.

Dodano: 8 maja 2019

Rozpoczynamy zapisy na II. (drugi) mecz Finału I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Astorią Bydgoszcz.

Data: niedziela, 12.05.2019r., godz. 19:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do piątku (10.05) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

Dodano: 8 maja 2019

Rozpoczynamy zapisy na I. (pierwszy) mecz Finału I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Astorią Bydgoszcz.

Data: sobota, 11.05.2019r., godz. 19:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do piątku (10.05) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

Dodano: 6 maja 2019

Trwa ogólnopolska akcja "Tydzień Bez Barier". Zachęcamy wszystkich do licznego przybycia na sobotni mecz!

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Zapisz się, przyjdź na mecz i wspieraj Śląsk Wrocław w meczu z Wisłą Płock, bo #ToJestTwójKlub.

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Rozpocznie się on w sobotę 11 maja 2019 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (10.05) w godz. 15:00-19:00 (ul. Szewska 66/67a).

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 6 maja 2019

Zapraszamy jutro na naszą świetlicę "Na Szewskiej 2019" w ramach grupy wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia.

W programie świetlicy przygotowania do "Tygodnia bez Barier". Jak zwykle, nie zabraknie kawy, herbaty i ciastek.

Świetlica będzie czynna tak jak w każdy wtorek, czyli w godzinach 15:30-19:30. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 6 maja 2019

Rozpoczynamy zapisy na V. (piąty) mecz PlayOff I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Czarni Słupsk.

Data: środa, 08.05.2019r., godz. 18:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do czwartku (07.05) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

Dodano: 30 kwietnia 2019

Miło nam poinformować, że w tym tygodniu ruszamy z naszą świetlicą „Na Szewskiej 2019”. Podobnie jak w latach ubiegłych będą to spotkanie grupy wsparcia dedykowane osobom z niepełnosprawnością, podczas których będziemy organizowali m.in.: ciekawe spotkania, pogadanki i wspólne oglądanie różnorakich imprez sportowych.

Inauguracja nastąpi już w najbliższy czwartek 2 maja. Wyjątkowo więc nie będzie świetlicy w piątek. Co w czwartek? Będziemy wspólnie oglądać finał Pucharu Polski: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Początek meczu o 16:00.

Świetlica, podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku będzie czynna w każdy wtorek i piątek.
Wtorki 15:30 - 19:30
Piątki 16:00 - 20:00

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Projekt „Na Szewskiej 2019”, w ramach którego organizujemy grupę wsparcia jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Z całego serca dziękujemy za to wsparcie.

Dodano: 24 kwietnia 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na czwartkowy mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (godz. 20:30) mogą go odebrać:
 • tylko pod stadionem w godz. 19:30-20:00

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 20:00 przepadną!
Kontakt: 792 93 00 94

Dodano: 23 kwietnia 2019

Rozpoczynamy zapisy na II. (drugi) mecz PlayOff I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Czarni Słupsk.

Data: niedziela, 28.04.2019r., godz. 18:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do czwartku (25.04) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

Dodano: 23 kwietnia 2019

Rozpoczynamy zapisy na I. (pierwszy) mecz PlayOff I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Czarni Słupsk.

Data: sobota, 27.04.2019r., godz. 18:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do czwartku (25.04) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

Dodano: 21 lutego 2019
Dodano: 11 kwietnia 2019
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na sobotni mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (godz. 18:00) mogą go odebrać:
 • jutro tj. w piątek w godz. 15:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a - zalecany punkt odbioru
 • w sobotę pod stadionem w godz. 17:00-17:30 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 17:30 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 17:30 przepadną! Kontakt: 792 93 00 94.

Dodano: 5 kwietnia 2019

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze. Rozpocznie się on w sobotę 13 kwietnia 2019 roku we Wrocławiu o godz. 18:00.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2019 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (12.04.2019) w godz. 15.00 - 19:00 (ul. Szewska 66/67a).

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 2 kwietnia 2019

Rozpoczynamy zapisy na II. (drugi) mecz PlayOff I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Górnikiem Wałbrzych.

Data: sobota, 07.04.2019., godz. 15:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do czwartku (04.04) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

Dodano: 2 kwietnia 2019

Rozpoczynamy zapisy na mecz PlayOff I ligi koszykówki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Górnikiem Wałbrzych.

Data: sobota, 06.04.2019., godz. 15:00, Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, ul. Paderewskiego 35.

Zapisy na mail: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94. Zapisy trwają do czwartku (04.04) do godz. 22:00 lub wyczerpania miejsc!

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko, PESEL oraz rodzaj niepełnosprawności oraz imię, nazwisko i PESEL ewentualnego opiekuna.

Płatność: 2 zł / bilet (o sposobie rozliczenia poinformujemy).

 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • kampanie informacyjne i konferencje
 • aktywizacja społeczno-zawodowa
 • warsztaty i spotkania w szkołach
 • promocja turystyki edukacyjnej bez barier
 • szkolenia dla wolontariuszy i asystentów
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • promowanie pozytywnych wzorców kibicowania
 • wycieczki dla dzieci
 • przełamywanie barier

Dołącz do nas

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Partnerzy